Ziobro, Kaczyński, Rydzyk, Biedroń, Duda, Tusk, Trump i inni, śpiewają nowy numer Grubsona


2020.08.14

opublikował:

Ziobro, Kaczyński, Rydzyk, Biedroń, Duda, Tusk, Trump i inni, śpiewają  nowy numer Grubsona

Foto: P. Fabijański / Shootme

Grubson – mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, ujawnia kolejny elektro akustyczny singiel z zapowiadanego na jesień nowego wydawnictwa. Utwór podobnie jak pierwszy singiel „ Umysł” został wyprodukowany we współpracy z Kubą Mitorajem.

Singiel „ Emotikony”, to opowieść o relacjach w czasach zdominowanych przez technologie. Komunikatory pozwalają na szybki kontakt, ale przecież nic nie zastąpi prawdziwych relacji, spojrzenia w oczy, uścisku dłoni. I o tych zagubionych w technologiach prawdziwych emocjach i realnym życiu poza komputerami opowiada właśnie nowa piosenka GrubSona.

Utworowi towarzyszy klip z mocnym przesłaniem. Jak mówi artysta

– Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu. Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować.

Wyobraźcie to sobie.

W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe……

Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski – pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć. Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją.

Polecane


Share This