Zjawin „The Way Of The Clouds” (video)


2012.05.29

opublikował:

Zjawin „The Way Of The Clouds” (video)

Materiał rozpoczęty w 2008 roku. Zebrany w całość po tragicznej śmierci 27 października 2011. Na płycie kilkanaście premierowych utworów. Płyta wydana jest w 4-skrzydełkowym digipacku zaprojektowanym przez Grzegorza „Forina” Piwnckiego. Album zawiera dodatkową płytę CD z niepublikowanymi remixami (w tym premierowy utwór z udziałem kilku MC`s), unikalny teledysk zrealizowany przez ekipę TRUEST oraz specjalny plakat.

Do odtworzenia filmu na stronie www wymagany jest dodatek Microsoft Silverlight.

Pobierz ze strony producenta i zainstaluj Microsoft Silverlight.

INSTALL

Premiera płyty 15 czerwca. Pre-ordery wysyłany będzie wcześniej, tak aby dotarły do zainteresowanych w dniu premiery.

Mix i mastering: L Pro.

Specjalny patronat nad projektem: Aloha Entertainment, Alkopoligamia.com, Koka Beats, Step Records. Wszystkie wydawnictwa pomagają przy projekcie non-profit, zyski z płyty zostaną przekazane rodzinie Zjawina.

Zjawin „Wszystko Jedno” – tracklista:

01. Wszystko Jedno

02. Automatic Man (wokal Zjawin)

03. The Way Of The White Clouds

04. Zostawić Cię feat Pezet, Flow

05. Miłość / Wolność / Samotność

06. Nadzieja / Nic naprawdę

07. Szczęście feat Sokół, Marysia Starosta

08. My Diamond Days

09. Anhedonia

10. Klub Załamańców feat Masło, Chada

11. Blood Sport

12. Afternoon

13. Make It Right (wokal Zjawin)

14. Podróż W Nieznane

15. Idziesz feat Proceente, Emazet, Łysonżi

16. Król Dziwnych Myśli

17. Zegarmistrz Światła feat WdoWA

18. Untitled

Mmm (ex Masło) – bliski kolega Zjawina, koordynator projektu: „My – koledzy/znajomi/przyjaciele/rodzina Bartka, postanowiliśmy odtworzyć ten projekt, aby uczcić Jego pamięć i niebywały talent.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że finalnie płyta ta w pewnym stopniu różniłaby się od tej, która do Was trafi, jednakże w większości jest to materiał, który był produkowany przez Bartka z myślą o tym projekcie. Dobór utworów i tracklista została sporządzona na podstawie rozmów z Bartkiem, maili i informacji dostępnych od Niego jeszcze za Jego życia.Jeśli znasz takie utwory jak „Eternia”, „Odwaga”, „Spadam”, czy też „Muzykę Emocjonalną”, a twórczość Bartka była Ci bliska i trafiała do Ciebie – nie możesz przejść obok tej płyty obojętnie. Zysk ze sprzedaży trafi do najbliższej rodzinny Bartka, która zadecyduje na co przeznaczyć zgromadzone środki. Bartek zawsze chciał i nie do końca wierzył w to, że płyta ta ukaże się jako legalne wydawnictwo zarówno dostępne w sieci, jak i „na półce w Empiku”. Chcieliśmy zrobić dla Niego chociaż tyle.

Tagi


Polecane

Share This