Zmiany w eliminacjach do Przystanku Woodstock


2012.04.01

opublikował:

Zmiany w eliminacjach do Przystanku Woodstock

Ostateczna rozpiska koncertów prezentuje się następująco:

•    15.04. Zabrze

•    29.04. Poznań

•    13.05 Olsztyn

•    20.05 Warszawa

Wielki Finał odbędzie się 3 czerwca we wrocławskim klubie Eter.

Gwiazdy i goście kwietniowych koncertów półfinałowych Eliminacji

W tym roku oprócz zespołów, które zagrają w ramach Eliminacjach, organizatorzy postanowili zaprosić także na każdy koncert gościa specjalnego, którym będzie laureat poprzedniej edycji oraz dodatkowo gwiazdę koncertu związaną z Woodstockiem.

I tak w Zabrzu,zagrają: ADHD Syndrom, Zgredybillies, Thy Disease, Clock Machine, Presidents Of Noise, Pajujo, Los Pierdols, Tabu. Gościem będzie zespół Materia, natomiast jako gwiazda zaprezentuje się zespół Natural Dread Killaz, który grał na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w 2007 roku.

O występ na dużej scenie Przystanku Woodstock w29 kwietnia w Poznaniu walczyć będą: Marika, Skambomambo, Drunk`n`Rolled, Jafia Namuel, Rust, Erijef Massiv, Snowman, Papa Musta, Hope. Gościem będzie zespół Raggafaya, a gwiazdą My Riot.

Niebawem podamy pełen skład półfinałowych koncertów Eliminacji, które odbędą się w maju – w Olsztynie 13.05 i Warszawie 20.05.

Wielki Finał Eliminacji

Informacja o tym, kto będzie gwiazdą wielkiego finału Eliminacji, organizatorzy podadzą w najbliższych dniach. Już dziś można zdradzić, że będzie to prawdziwa „BOMBA”.

Przypominamy także, że jak co roku, wstęp na wszystkie koncerty Eliminacji do Przystanku Woodstock będzie darmowy. Na wszystkich koncertach, zespoły oceniać będzie jury w składzie: Jurek Owsiak – Prezes Fundacji WOŚP, Gosia Kaczmarek – Prezes Fabryki Zespołów, Krzysztof Dobies – Radio Woodstock, Andrzej Puczyński – Izabelin Studio, oraz gitarzysta Tomek Lemmy Olszewski.

Polecane

Share This