Znamy gościa specjalnego Above & Beyond


2018.07.13

opublikował:

Znamy gościa specjalnego Above & Beyond

foto: mat. pras.

Mieszkający w San Francisco 24-letni DJ i producent Spencer Brown będzie gościem specjalnym koncertu Above & Beyond w warszawskiej Progresji. Wydarzenie odbędzie się 28 października.

Spencer Brown komponuje muzykę elektroniczną wybiegającą poza utarte dziś schematy. Jego twórczość to projekty daleko wychodzące w przyszłość, które przeciwstawiają się szybko zmieniającym się trendom w branży muzycznej. Sam Spencer starannie i konsekwentnie realizuje swoje świeże spojrzenie progresywnej i awangardowej przestrzeni muzycznej. Dorobek artysty to połączenie autentyczności z dostępnością, a kawałki Spencera potrafią „wkręcić się” słuchaczom na długo!

Above & Beyond odkryło Spencera Browna w 2014 roku dzięki debiutanckiemu wydaniu „Chalice EP”. Seria udanych EP-ek Browna wydanych w legendarnej wytwórni Anjunabeats doprowadziła w 2018 roku do wydania pierwszego albumu artysty „Illusion of Perfection”. Wydawnictwo to, jest jego kreatywną odpowiedzią i twórczą reakcją na współczesną erę promowania komercyjnych singli radiowych, czego Spencer zdecydowanie unika.

Pomimo tego, że artysta jest na początku swojej kariery, współpracował już z wieloma uznanymi DJ-ami, m.in.: Above & Beyond, Armin van Buuren, Pete Tonga, Hardwell, Danny Howard, Seven Lions, Garetha Emery oraz Avicii! Z tym ostatnim wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej i zagrał na największych obiektach świata, takich jak np. Barclays Center w Nowym Jorku, TD Garden w Bostonie, czy Rogers Centre w Toronto.

Jego rosnąca rzesza fanów i popularność otworzyła przed nim drzwi do występów na czołowych festiwalach na całym świecie, takich jak: Tomorrowland w Belgii, EDC w Las Vegas, Electric Zoo w Nowym Jorku, Global Dance w Denver, Dreams Festival w Toronto, czy Electric Festival Helsinki i wielu innych.

Polecane

Share This