Znamy półfinalistów konkursu „Zrób Głośniej!” na T-Mobile Nowe Horyzonty


2012.06.09

opublikował:

Znamy półfinalistów konkursu „Zrób Głośniej!” na T-Mobile Nowe Horyzonty

Znamy już 20 półfinalistów konkursu Zrób Głośniej! na T-Mobile Nowe Horyzonty (19-29 lipca) we Wrocławiu, którzy walczą o występy przed Peaches, Senser i Hanne Hukkelberg – gwiazdami sceny muzycznej festiwalu. Głosowanie potrwa do 10 czerwca.

Walka, jak zwykle w przypadku konkursów z serii Zrób Głośniej!, toczy się o wysoką stawkę – tym razem poszukiwani są trzej wykonawcy, którzy wystąpią na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we wrocławskim Arsenale, u boku gwiazd – skandalistki Peaches, geniuszy rap metalu z grupy Senser oraz utalentowanej Norweżki – Hanne Hukkelberg.

Ze wszystkich zgłoszonych do konkursu utworów wybranych zostało 20 najciekawszych. O udział w ścisłym finale, czyli przesłuchaniach live, które odbędą się 14 czerwca w klubie Chwila walczą: Ametria, Anti-Motivational Syndrome, Bad Light District, Bubble Chamber, By Million Wires, Camero Cat, Crab Invasion, Czary Mary Koszmary i Ćmy, Fabletales, Hetane, Holly Blue & Soundpetersburg, LecteR, Lil Ironies, Ocean, Orange The Juice, Plan, Sayes, Sjón, The Toobes i We Call It A Sound.

Podczas przesłuchań na żywo wykonawcy oceniani będą przez profesjonalne jury w składzie: Radosław Drabik, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, muzyk i producent Agim Dżeljilji, mistrz gitary Marek Raduli, producent i kompozytor Wojtek Olszak i Jarek Szubrycht, redaktor naczelny portalu T-Mobile Music.

Konkurs „Zrób Głośniej!” i portal T-Mobile Music już po raz drugi dają rodzimym artystom szansę zagrania na kultowym wrocławskim festiwalu filmowym. W ubiegłym roku za jego sprawą grupa The Lollipops mogła wystąpić u boku Nicka Cave`a i jego formacji Grinderman, a Camero Cat i Searching For Calm zagrali świetne koncerty w Arsenale.

Arsenał Miejski – klub festiwalowy 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty stanie się w tym roku swoistym Arsenałem dźwięku, w którym usłyszymy koncerty gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Codziennie od 19 do 29 lipca, od 21:00 do białego rana będzie można usłyszeć tam muzykę na żywo w wykonaniu wybitnych artystów i najlepszych dj-ów. We Wrocławiu zagrają CocoRosie, Peaches & DJ Extravaganza, Bill Laswell z projektem The Blixt, Hanne Hukkelberg, Senser, a także The Saintbox, Cool Kids Of Death, Ballady i Romanse, Mary Komasa oraz Daniel Bloom i jego goście. Obok nich pojawią się również trzej laureaci konkursu Zrób głośniej!.

Więcej informacji na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenal.

Polecane

Share This