Znany raper zaprojektował dla Adidasa najbardziej groteskowe buty jakie widzieliście


2021.03.03

opublikował:

Znany raper zaprojektował dla Adidasa najbardziej groteskowe buty jakie widzieliście

Estoński raper, Tommy Cash współpracował z Adidas Originals przy najnowszej kampanii Superstar. Groteskowy projekt Casha składa się z dwóch niezwykle długich butów, z których jeden jest czarny, a drugi biały. Na pięcie wygrawerowano laserowo autograf Casha, a na wkładce wzór Yin-Yang.

Zarówno anioł, jak i diabeł żyją we mnie w tym samym czasie – dwa przeciwieństwa, które nieustannie ze sobą walczą. Po co więc ukrywać jedną stronę swojej osobowości, skoro mogą one doskonale ze sobą współistnieć. Nie powinno być ani za dobre, ani za złe. Potrzebna jest równowaga. Jako dwa przeciwieństwa Yin i Yang, tworzące jedną całość. Tak, te trampki są w różnych kolorach. W końcu odzwierciedlają mój nastrój, który zmienia się każdego dnia. I będę je nosić z dumą – powiedział Cash o projekcie.

Na Instagramie Cash odniósł się do ekstremalnej długości butów:

Jak podczas rozmów z Adidasem powiedziałem, że chce stworzyć najdłuższe buty świata, to spojrzeli na mnie i zapytali What The Fuck Tommy? Minęło pięć miesięcy i jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

Aby wygrać prawo do zakupu pary butów z ściśle limitowanej edycji, fani musieli wziąć udział w specjalnym losowaniu. Sprzedaż rozpoczęła się dzisiaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)

Polecane

Share This