Zobacz aktorski debiut Jamesa Hetfielda

Wokalista Metalliki wystąpił w filmie opowiadającym o seryjnym mordercy.


2019.01.28

opublikował:

Zobacz aktorski debiut Jamesa Hetfielda

fot. kadr z wideo

Na początku ubiegłego roku informowaliśmy, że James Hetfield otrzymał rolę w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Historia opowiadająca losy seryjnego amerykańskiego mordercy Teda Bundy’ego zadebiutowała w weekend na festiwalu Sundance, nam póki co musi wystarczyć jej trailer.

Główną rolę w “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” gra Zac Efron, wokaliście Metalliki przypadła rola policjanta z drogówki w Utah, który jako pierwszy aresztował Bundy’ego w 1975 na autostradzie. Muzyk pojawia się w zwiastunie kilkukrotnie, choć jedynie na migawkach.

Metallica wciąż jest w trasie koncertowej promującej wydany pod koniec 2016 roku album „Hardwired… To Self-Destruct. 21 sierpnia grupa da wyprzedany koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to już drugi występ grupy w naszym kraju po wydaniu albumu. Poprzednim razem kwartet z Bay Area pojawił się w krakowskiej Tauron Arenie w kwietniu ubiegłego roku. Ten koncert, podobnie jak ponad 600 innych występów grupy z ostatnich 15 lat, jest dostępny do odsłuchu na platformie Nugs.

Polecane