Zrób remiks „Ostrza” i zgarnij nagrodę


2013.07.02

opublikował:

Zrób remiks „Ostrza” i zgarnij nagrodę

Wytwórnia Reebok Classic Trax przygotowała atrakcyjny konkurs dla uzdolnionych producentów. Wydany ostatnio przez label utwór „Ostrze” autorstwa duetu Fisz/Emade oraz Izy Lach czeka na zremiksowanie. Nagrodą dla autora najlepszej wersji są ekskluzywne zakupy w sklepie Reebok Classic.

Doświadczenie niezawodnych braci Waglewskich połączone z niezwykłym talentem młodej wokalistki zaowocowało stworzeniem hipnotycznego „Ostrza”. Klip do singla zrealizowali Florian Malak i Wojtek Zieliński. „Ostrze” doczekało się już pierwszego remiksu, którego autorem jest znany producent hip-hopowy Czarny HiFi, autor takich hitów jak choćby nagrane z Pezetem „Niedopowiedzenia”.

Teraz inni producenci mają szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności i zdobycie wartościowych nagród. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę, z której można pobrać oryginalne ścieżki, potrzebne do stworzenia własnej wersji utworu. Na najlepszy spośród nadesłanych remixów będzie można głosować za pośrednictwem Facebooka.

Poniżej prezentujemy remiks autorstwa Czarnego.

Polecane

Share This