Żurom zatrzymany. Sąd wyznaczył kaucję


2018.10.24

opublikował:

Żurom zatrzymany. Sąd wyznaczył kaucję

foto: mat. pras.

Serwis Kryminalna Polska poinformował, że 41-letni Andrzej Ż., znany w branży rapowej jako Żurom, został wczoraj zatrzymany na warszawskim Okęciu. Informatorzy portalu donoszą, że aresztowanie rapera i wydawcy ma związek z narkotykami.

Przypomnijmy, że Żurom już w 2008 roku został skazany za przestępstwa narkotykowe. Artysta deklarował wówczas, że został pomówiony.

Żurom od lat stoi na czele Akcji Stop Pomówieniom, walcząc o zmianę prawa i sankcjonowanie pomówień. Przedsiębiorca angażował się w ostatnio m.in. w sprawę Bonusa RPK skazanego na pięć i pół roku więzienia na podstawie zeznań małego świadka koronnego.

W serwisie Zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na pomoc prawną dla Żuroma. W opisie akcji czytamy: – Jesteśmy już po rozmowie z prawnikami i okazuje się, że Andrzej został znów pomówiony. Historia się powtórzyła. Andrzej z racji iż jest osobą publiczną, uzyskał możliwość wyjścia za kaucją, która wynosi 100 000 zł. Kaucja musi zostać wpłacona do 30 października na konto sądu. Niestety, rodzina Andrzeja nie posiada takich środków i potrzebujemy Waszego wsparcia. Widzieliśmy wraz z mamą Andrzeja dokumenty i nie ma tam żadnych dowodów przeciwko Andrzejowi, a są to tylko słowa przeciwko słowu. Osoba, która tym razem pomówiła Andrzeja, jest znana z takich działań. Bardzo prosimy Was o pomoc i wpłacanie pieniędzy na zrzutkę.

Jeśli chcecie wesprzeć Żuroma, możecie to zrobić wchodząc na tę stronę.

Polecane

Share This