Zwrot akcji w obozie Mobbyn. Oyche Doniz i GSP łączą siły i chcą go „oprawiać sprzętem”

Nieobecny od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych Doniz ma krótką wiadomość dla Młodego G.


2021.04.01

opublikował:

Zwrot akcji w obozie Mobbyn. Oyche Doniz i GSP łączą siły i chcą go „oprawiać sprzętem”

fot. kadr z wideo

Po dłuższej ciszy wracają konflikty w obozie Mobbyn. GSP oskarżył wczoraj Belmondziaka o sprowadzenie kłopotów na siebie i na Oyche Doniza.

Słuchaj, Belmondziak, stara k***o j***a. Ty mówisz, że to ja ciebie skłóciłem z Oyche Donizem? Jak to ty powiedziałeś, że będą na niego papiery, że dajesz słowo honoru. Gdzie są papiery na Oyche Doniza, szmato j***a? Z tą krzywą aferą co wykręciłeś. Chłopak za ciebie niesłusznie dostawał w p***ę w twojej obronie, bo ty obsrany bałeś się wyjść z klubu, za*****cu, mefedroniarzu – krzyczał pod adresem Belmondo GSP.

Poza nagraniem wideo GSP opublikował także stories, w których oskarża byłego kolegę o straszenie prokuraturą.

– Belmondo, opowiedz ładnie, jak ze swoją byłą straszliście nas prokuraturą, cw**u. Dla każdego kto ma wątpliwości, czy to prawda. Możemy okazać dowody, ale tylko za osobistym stawiennictwem ze względu na to, że są tam wymienione osoby, które nie życzą sobie, żeby publikować ich dane. J***ć tę k***ę za to, że ma czelność okłamywać małolatów, starając się wybielić siebie, a nas ukazać w złym świetle –  mogliśmy przeczytać w wiadomościach GSP.

Sprawdź także: Czy Sentino zawalczy w federacji Malika? Alvarez komentuje

Młody G nie komentuje sprawy, za to GSP kolejny raz zapowiada, że będzie się mścił. Mało tego – raper zaskoczył informacją o połączeniu sił z Oyche Donizem, byłym członkiem Mobbyn, z którym GSP prowadził wcześniej otwartą wojnę.

Siemano Belmondziak, jestem po rozmowie z GSP, zawieszamy topór i cię, k***o, dojeżdżamy. We dwóch i jeszcze więcej. Niebawem – odgraża się w opublikowanym przez GSP nagraniu Oyche Doniz.

Sprzętem cię będziemy k***o oprawiać, ale nie tylko my, jest bardzo wielu ludzi w całej Polsce, którzy chcą się tobą zająć. Do zobaczenia szmato j****a – mówi w niedostępnym już materiale GSP.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez S8ONE (@_s8one_)

Polecane

Share This