MGMT – Congratulations


2010.04.18

opublikował:

MGMT – Congratulations

Amerykański duet z miejsca okrzyknięty został wizjonerami muzyki pop a niezwykłe koncerty (jak i rajd po najwiekszych światowych festiwalach) przysporzyły im setek tysięcy fanów, także w Polsce, gdzie zespół wystąpił podczas Orange Warsaw Festival w ub.r.

`Congratulations` to 9 nowych kompozycji – dźwiękowych i lirycznych podróży przez pięć ostatnich muzycznych dekad (wśród nich m.in. `Brian Eno`, `Lady Dada`s Nightmare` czy `Song For Dan Treacy`). Część z nich zespół zaprezentował już podczas ubiegłorocznych letnich festiwali. Producentem materiału są MGMT i Sonic Boom (Spacemen 3, E.A.R., Spectrum) a tytuł ironicznie nawiązuje do splendoru i sławy, jak na dwóch mało znanych studentów z Brooklynu spłynął zaledwie w ciągu kilku miesięcy. Singlami promującymi płytę są `Flash Delirium` oraz tytułowy `Congratulations`.

Płyta ukazuje się w następujących formatach: podstawowej plyty CD w digipacku, deluxe CD (ze specjalną okładką-zdrapką, metalową monetą i 32-stronicową książeczką z tekstami i zdjęciami) oraz na 2 płytach winylowych (również ze zdrapywaną okładką).

tracklista:

1. It`s Working

2. Song For Dan Treacy

3.Someone`s Missing

4. Flash Delirium

5. I Found A Whistle

6. Siberian Breaks

7. Brian Eno

8. Lady Dada`s Nightmare

9. Congratulations

Tagi


Polecane

Share This