Brodka On Red Bull Tourbus – kulisy trasy koncertowej


2011.12.01

opublikował:

Brodka On Red Bull Tourbus – kulisy trasy koncertowej

Tegoroczny wrzesień upłynął pod znakiem energetycznych i mobilnych koncertów na dachu Red Bull Tourbus z Brodką w roli głównej. Już dziś możecie zobaczyć unikalne materiały zarejestrowane podczas tej wyjątkowej trasy!

Z początkiem września wraz z mobilną sceną Red Bull Tourbus artystka przemierzała tysiące kilometrów po Polsce. Na muzycznej mapie koncertowej znalazły się miasta: Białystok, Sopot, Poznań i Katowice, gdzie wprost z dachu autobusu Monika wykonywała utwory z płyty Granda. Wyjątkowe lokalizacje wśród nich m.in. sopockie molo czy ulica Mariacka w Katowicach przyciągnęły ponad 20 000 fanów artystki.

Każdy koncert w ramach trasy był wyjątkowy! Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji i nie spodziewaliśmy się, że ludziom te koncerty będą się aż tak podobać. Za każdym razem staraliśmy się dać z siebie wszystko! Gra na tym autobusie to jest fajna przygoda.” komentowała wokalistka swoje wrażenia po muzycznym tournée z Red Bull Tourbusem.

W kulisach trasy Brodka on Red Bull Tourbus będziecie również mogli zobaczyć młode zespoły występujące w roli suportów: Neony, Magnificent Muttley oraz The Ploy.

Polecane

Share This