Gedz, Joda – „Brudna północ” – klip


2012.04.27

opublikował:

Gedz, Joda – „Brudna północ” – klip

Stoprocent prezentuje cykl teledysków „Wyskocz do tego!”. Teraz kolej na dwudziesty szósty odcinek w którym wzięli udział Gedz i Joda

Wyskocz do tego!!! odc. 26 Gedz, Joda – Brudna północ (prod. Grubz, cuty 13crew)

Przedsmak solowych projektów Gedza (reprezentant B.O.R) i Jody (High Time Label), oraz wspólnego materiału. Numer jak zwykle napisany i nagrany

spontanicznie, przesiąknięty energią prosto z nadmorskich okolic.

 

zdjęcia/montaż Dirt Miron

 

„Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.

Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.

Program nazwaliśmy „Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.

Polecane

Share This