Joker feat. Kajman – "W tym mieście / Jesteśmy o krok dalej…" – klip


2011.11.17

opublikował:

Joker feat. Kajman – "W tym mieście / Jesteśmy o krok dalej…" – klip

Pierwszy klip promujący album „Świat od zaraz”

Przed Wami pierwszy teledysk kieleckiego rapera Jokera promujący jego nadchodzący album „Świat od zaraz”. Krążek w formie EP pojawi się na rynku nakładem niezależnej wytwórni First Five Records jeszcze w tym roku. Gościnnie w klipie zobaczymy reprezentanta Step Records – Kajmana.

Za wyprodukowanie utworów „W tym mieście” oraz „Jesteśmy o krok dalej…” odpowiada Erio. Trąbka w pierwszym nagraniu została dograna przez Janka Michalca. Zdjęcia zostały zrealizowane przez ekipę The NewBlack, a za mix i mastering odpowiada Piotr Orzechowski (FirstFiveRecords/CKRP Label 2011).

Najnowszy teledysk Jokera jest dowodem potwierdzającym renesans kieleckiej sceny hip hop. Po doskonałym przyjęciu przez fanów płyty „K2” Kajmana nadchodzi kolejne wydawnictwo z Kielc warte uwagi.

Joker to reprezentant kieleckiej sceny rapowej. Współtwórca składu LZRGD (Lazurowy Grad – Joker, Jogas, Faust), wraz z którym zadebiutował w 1998 r. na jednej ze składanek legendarnego już czasopisma „KLAN”. W 2000 roku ekipa wypuszcza pierwszy nielegal „Nie jest dobrze jak jest źle” a w 2002 następny „Kielecka Rap Plantacja”. Pojawiają się jednocześnie publikacje na składankach Rap Style czy Kieleckie uderzenie. W następnych latach Jokera usłyszeć można na takich wydawnictwach jak Kajman „Bluźnierca” czy Jogas „Radź Sobie Sam” oraz na projektach z pod znaku Nielegalny Sezon.

Joker współpracował z takimi postaciami jak Borixon, Kajman, Pęku (V.E.T.O), Jot, Procentee, Erio.

Polecane

Share This