KAJMAN – "Nie zapominaj"


2011.09.02

opublikował:

KAJMAN – "Nie zapominaj"

Nadszedł czas by wreszcie ogłosić to oficjalnie i odsłonić ostatnią tajemnicę wydawniczą wytwórni Step Records! Z radością pragniemy powitać w naszej ekipie kieleckiego rapera Kajmana, którego płyta o tytule „K2” ukaże się już niebawem nakładem naszego labelu!

Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ekskluzywne video do numeru pt. „Nie Zapominaj” zrealizowanego w konwencji memorial song. W klipie pojawia się cała plejada czołowych postaci / składów związanych od zawsze z kieleckim hip-hopem, a całość stanowi swego rodzaju hołd dla miejsc i ludzi, którzy zainspirowali Kajmana. Za bit w prezentowanym utworze odpowiada DNA, zaś scratche to dzieło DJ’a Story’ego. Video przygotowała niezawodna ekipa Digital Flow.

Jednocześnie informujemy, że dziś rusza oficjalny profil Kajmana na facebooku (http://www.facebook.com/tojestkajman?ref=ts), serdecznie zapraszamy do odwiedzin i śledzenia na bieżąco poczynań naszego nowego artysty! Niebawem ujawnimy kolejne informacje dotyczące nadchodzącej wielkimi krokami drugiej solowej płyty kieleckiego rapera. Bądźcie czujni!

Polecane

Share This