MADOX – "On & On"


2011.07.13

opublikował:

MADOX – "On & On"

Madox prezentuje kolejny po „High On You” klip do piosenki  zatytułowanej „On and On”

Za jego realizację odpowiada Maciej Sanik, który współpracował m.in. z Edytą Górniak

 

W teledysku możemy zobaczyć kostiumy zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez młodych polskich projektantów – Małgorzatę Salamon i Gavła Grzegórskiego, natomiast o dodatki zadbał sklep Restyle.pl”

 

Madox.21-letni wokalista, o którym stało się głośno po tym jak wziął udział w programie Mam Talent. Zdobył sympatię publiczności i jurorów brawurowo wykonując przebój Lady Gagi „Paparazzi”. Wyróżniają go nie tylko umiejętności wokalne, oryginalna barwa głosu, ale i  wizerunek.

Wśród swoich idoli w pierwszej kolejności wymienia dwie wielkie divy – Mylene Farmer i Madonnę.

Nie ukrywa, że w swojej twórczości stawia nie tylko na chwytliwe melodie i oryginalną  muzykę, ale też szczyptę kontrowersji. Bawi się swoim wizerunkiem, modą, seksualnością. Szczególnie ceni sobie dwa wielkie domy mody – Thierry`ego Muglera i Jean-Paula Gaultiera. Dobierając sceniczne stroje stawia na elegancję i fantazję. Podkreśla androgeniczną urodę i wydobywa z niej to, co jest inne, ciekawe, czy przez niektórych określane nawet jako dziwne. Bardzo ważny  jest też dla niego aspekt wizualny twórczości, czyli teledyski. Ten pierwszy, do singla „High On You”, wywołał wielkie zainteresowanie i kontrowersje z uwagi na jego mocno erotyczny charakter. Kolejny, tym razem do utworu „On and On”, zaskoczy zupełnie innym klimatem i wysoką jakością wykonania.

Madox obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, który ukaże się na jesieni tego roku. Będzie  utrzymany w stylistyce electropop/Dance. Autorem wszystkich tekstów (w językach angielskim i francuskim) jest sam Madox.

 

Tagi


Polecane

Share This