JIMEK LIVE ACT+ przedpremiera filmu „ATAK PANIKI"

Koncert

Bilety

JIMEK LIVE ACT+ przedpremiera filmu „ATAK PANIKI"

Pierwsza na świecie premiera soundtrack-u filmowego w klubie techno!

Radzimir Dębski z kolejnym zaskakującym projektem. Tym razem kompozytor wystąpi bez orkiestry symfonicznej i wykona muzykę z filmu „Atak paniki”!

 

Jak mówi sam Jimek – będzie to „najdziwniejsza premiera muzyki filmowej w historii. Brzmienia towarzyszące filmowi są transowe, hipnotyczne, dysonansowe. Stworzone wyłącznie z akustycznych instrumentów. Preparowane, przestrojone fortepiany, ćwierćtonowe pochody orkiestry smyczkowej, mlaszczące, anatomiczne bliskie kalimby i walihy. Nawet Fryderyk Chopin nie ustrzegł się „Ataku paniki”, a ikoniczne Preludium e-moll w filmie broni się przed atakiem muzyki z filmu doprowadzając do finałowej orgii dysonansu, która doprowadzała widzów Festiwalu Filmowego w Gdyni do śmiechu przez łzy. Jest to takie techno, którego nie bałbym się puścić Krzysztofowi Pendereckiemu. A jak techno… to tylko Smolna!”.

 

„Atak paniki” to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. W produkcji zagrali m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski, Dorota Segda czy Grzegorz Damięcki. Film, który został okrzyknięty przez krytyków „nowym polskim klasykiem” wejdzie do kin już 19 stycznia 2018 roku.

KIEDY/ GDZIE

  • 11.01.2018
  • godzina: 20:00 pokaz filmu pt.  „Atak paniki” kino Atlantic ul. Chmielna 33 Warszawa
  • godzina: 22:00 JIMEK LIVE ACT klub Smolna ul. Smolna 38 Warszawa

Bilety

Polecane