Belmondo powraca z nowym projektem. Znamy datę premiery


2021.02.19

opublikował:

Belmondo powraca z nowym projektem. Znamy datę premiery

fot. kadr z wideo

Na kanale Poppyn w serwisie YouTube udostępniony został ważny komunikat od Belmondo. Raper ujawnia w nim swoje plany muzyczne i ma do przekazania swoim fanom trzy rzeczy. Na początek raper poinformował, że kończy preorder maxisingla „Pappardelll all’arrabbiata”. Młody G ujawnił także, że w Dzień Kobiet 8 marca, zamierza wrzucić do sieci kolejny singiel zwiastujący jego mini album. To nie koniec. Belmondziak zdradził, że niebawem ukaże się jego nowy projekt – już 20 kwietnia do słuchaczy trafi EP-ka „Hustle As usual”. Komunikat od Belmondo możecie sprawdzić poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wini o Belmondziaku: „Zmienił mi się totalnie sposób postrzegania jego osoby”

W grudniu ubiegłego roku Belmondo podzielił się z fanami numerem „Pappardelle All’arrabiatta”, w którym w swoim stylu nawijał: „Dałem się nabrać, zachowałem się jak baran / Pozmieniał się landschaft zamawiałem gnocchi, ale jest Alliata”. Jakiś czas później artysta podzielił się remiksem tego kawałka przygotowanym specjalnie z myślą o fizycznym maxisinglu, którego preorder ma się niebawem zakończyć. Za przygotowanie nowej wersji odpowiada legenda rodzimej sceny – Kixnare. Kilka dni temu na kanale Poppyn pojawiła się krótka zajawka remiksu wykonanego przez 1988, a za kolejny remiks „Pappardelle All’arrabiatta” odpowiadać będzie Urb.

Fizyczne wydanie „Pappardelle All’arrabiatta” to drugi zwiastun z limitowanej EP-ki Belmondwag „Hustla As Usual”. Zawiera oryginalną wersję kawałka wyprodukowaną przez Expo 2000, cztery remiksy, instrumental oraz wersjęacapella. Młody G obiecał podpisać wszystkie zamówione egzemplarze. Obok maxisingla CD artysta oferuje także płytę w pakiecie z koszulką.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This