Black Eyed Peas nie pozwolili się wykazać Sarze James? Wokalistka komentuje


2022.09.20

opublikował:

Black Eyed Peas nie pozwolili się wykazać Sarze James? Wokalistka komentuje

fot. mat. pras.

Sara James już w Polsce. Artystka wróciła ze Stanów, gdzie brała udział w finale America’s Got Talent. I choć wokalistka nie weszła do finałowej piątki, to i tak możemy mówić o ogromnym sukcesie. W ostatnim odcinku Sara wystąpiła wspólnie z Black Eyed Peas, wykonując z nimi. „Let’s Get It Started”. Część komentujących występ stwierdziła, że trio zdominowało Sarę, nie ona sama ocenia to zupełnie inaczej.

Ważne jest to, że ten występ nie miał już znaczenia, bo to było after voting. To był show i wydaje mi się, że zrobiliśmy show. To, że mogłam stać z tymi osobami na scenie… ja mogłabym stać i byłabym zadowolona. Nie rozumiem, gdzie tutaj jest problem. Ja nie widzę w tym problemu. Uważam, że było cudownie i bardzo wiele nauczyłam się od Black Eyed Peas. Przecudowni, ciepli ludzie. Tacy normalni – mówiła w jednym z pierwszych wywiadów po wylądowaniu Sara.

Co dalej? Sara na razie nie myśli o wyjeździe do Stanów na stałe. Wokalistka deklaruje, że jej priorytetem jest dokończenie prac nad debiutancką płytą i wydanie jej.

Polecane

Share This