Borixon – odsłuch “Konia trojańskiego” i diss na Alibabę

Niewydany wcześniej album był dodawany do preorderów "Koktajlu".


2017.03.25

opublikował:

Borixon – odsłuch “Konia trojańskiego” i diss na Alibabę

Latem 2015 roku Borixon zapowiedział album “Koń trojański”, którego premiera miała trwać rok. Raper zapowiedział, że na początku każdego miesiąca będzie publikował kolejny utwór, a po roku całość ukaże się na limitowanym nośniku fizycznym. W lipcu 2015 roku artysta opublikował tytułowy utwór, w kolejnych miesiącach były jeszcze “Ślady”, “Full of Ice” i “Dobry człowiek”, po czym artysta przestał publikować kolejne numery.

“Koń trojański”, za produkcję którego odpowiada PLN.Beatz pojawił się w końcu na płycie CD, ale dopiero przy okazji premiery ostatniego krążka rapera “Koktajl”. Krążek dodawano do preorderowych wydań, które fani mogli zamawiać w sklepie wytwórni New Bad Label. Teraz “Koń trojański” trafił również na YouTube w postaci playlisty. Utwór “Alibaba” nagrany przez Borixona wspólnie z Popkiem jest dissem na Rozbójnika Alibabę, z którym panowie wspólnie tworzyli Gang Albanii. BRX i Popek zarzucają Alibabie, że o ile oni robią muzykę z pasji, dla niego liczą się jedynie pieniądze.

O tym, że stosunki między artystami uległy pogorszeniu Popek mówił przed naszą kamerą w niedawnej rozmowie z Arturem Rawiczem .

 

Polecane