Borixon – odsłuch „Konia trojańskiego” i diss na Alibabę


2017.03.25

opublikował:

Borixon – odsłuch „Konia trojańskiego” i diss na Alibabę

Latem 2015 roku Borixon zapowiedział album „Koń trojański”, którego premiera miała trwać rok. Raper zapowiedział, że na początku każdego miesiąca będzie publikował kolejny utwór, a po roku całość ukaże się na limitowanym nośniku fizycznym. W lipcu 2015 roku artysta opublikował tytułowy utwór, w kolejnych miesiącach były jeszcze „Ślady”, „Full of Ice” i „Dobry człowiek”, po czym artysta przestał publikować kolejne numery.

„Koń trojański”, za produkcję którego odpowiada PLN.Beatz pojawił się w końcu na płycie CD, ale dopiero przy okazji premiery ostatniego krążka rapera „Koktajl”. Krążek dodawano do preorderowych wydań, które fani mogli zamawiać w sklepie wytwórni New Bad Label. Teraz „Koń trojański” trafił również na YouTube w postaci playlisty. Utwór „Alibaba” nagrany przez Borixona wspólnie z Popkiem jest dissem na Rozbójnika Alibabę, z którym panowie wspólnie tworzyli Gang Albanii. BRX i Popek zarzucają Alibabie, że o ile oni robią muzykę z pasji, dla niego liczą się jedynie pieniądze.

O tym, że stosunki między artystami uległy pogorszeniu Popek mówił przed naszą kamerą w niedawnej rozmowie z Arturem Rawiczem .

 

Polecane

Share This