Co znajdziemy w edycjach specjalnych nowego albumu PRO8L3Mu? Artyści zdradzają zawartość wydań specjalnych


2021.02.23

opublikował:

Co znajdziemy w edycjach specjalnych nowego albumu PRO8L3Mu?  Artyści zdradzają zawartość wydań specjalnych

fot. Michał Klusek

Wieści o tym, że PRO8L3M rezygnuje z wydania mixtape’u na rzecz regularnego albumu, wzbudziły ogromne poruszenie wśród fanów. Mixtape mający być rekompensatą za odwołanie trasy Block Party x Łomża miał się ukazać w najbliższy piątek, ale wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że koncepcja ewoluowała i zamiast niego otrzymamy LP, którego premierę wyznaczono na 30 marca.

Fani, którzy zamówili mixtape w przedsprzedaży, zamiast niego dostaną album, podobnie jak ci, którzy zdecydowali się wymienić bilety z odwołanych koncertów na nowe wydawnictwo. PRO8L3M zdradził, czym będą się różniły poszczególne wydania materiału.

1. Preorder Block Party – dla osób, które zamieniły bilet na płytę. Ta wersja będzie miała extrasy muzyczne, specjalną książeczkę oraz zestaw fantów: czapkę i worek sportowy Block Party. CD zapakowane w wyjątkowej poligrafii i wyjątkowej wersji kolorystycznej. Tej wersji nie już ma w sprzedaży.

2. Preorder – dla osób, które nabyły preorder via pro8l3m.pl. Ta wersja będzie miała extrasy muzyczne i specjalną książeczkę. Wszystko w wyjątkowej poligrafii.

3. Wersja sklepowa – to wersja bez żadnych dodatków i wydanie super jewel box.

Na każdej płycie będzie kilkanaście pozycji, a w wersjach preorder coś ekstra w stosunku do wersji sklepowej. Z numerów, które ukazały się do tej pory usłyszycie tam „Strange Days”, „Żar” i „V”. Szykujemy naprawdę mocny materiał, więc jeszcze chwila cierpliwości i macie go na głośnikach – komentują Oskar i Steez83.

Wydawnictwo cały czas możecie zamawiać na tej stronie.

Sprawdź także: „Standard Premium” – hiphopowa bomba Kosiego i JWP/BC

Przypominamy dotychczasowe single zapowiadające płytę.

Polecane

Share This