Czy Malik Montana przyjąłby zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego?


2021.03.23

opublikował:

Czy Malik Montana przyjąłby zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego?

Foto: K. Makurat

Po wczorajszym ogłoszeniu nowego zawodnika federacji HIGH League Malik Montana odpowiedział na kilka pytań od fanów. Jeden z nich zapytał go czy przyjąłby zaproszenie do programu Kuba Wojewódzki.

-Kiedyś bardzo chciałem, na dzień dzisiejszy myślę, że nie jest mi to potrzebne. Nigdy nie miałem okazji poznać czy porozmawiać z Kubą więc ciężko mi stwierdzić czy w ogóle byłby vibe – chemia na podstawie, której można porozmawiać i zrobić z tego show – odpowiedział Malik.

W ostatnim odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki gościł Kizo

W ostatnim odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki gościł w TVN Kizo. Jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy były tatuaże artysty. Kizo pokazał napis „good life” na palcach dłoni, przyznał, że wytatuował sobie aperol i zdradził, że na nodze ma napis „jeszcze pięć minut”. Z czym wiąże się ta ozdoba?

– Mam na kolanie takie imprezowe hasełko „jeszcze pięć minut”. Jak mówią: „Kizo, idź do domu”, to mówię: „jeszcze pięć minut” – śmieje się raper.

Cały odcinek, w którym obok reprezentanta chillwagonu pojawił się także Kuba Wesołowski, znajdziecie na Player.pl, poniżej prezentujemy fragment poświęcony tatuażom.

Polecane

Share This