Debiutanckie wydawnictwo grupy Liver już w sklepach


2020.11.01

opublikował:

Debiutanckie wydawnictwo grupy Liver już w sklepach

fot. mat. pras.

Do sklepów trafiło właśnie debiutanckie wydawnictwo grupy Liver. Na epce „#1” znalazło się sześć utworów, w tym znane już słuchaczom „Someone”.

Liver to zespół który powstał na początku 2020 roku. Młody zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Szymon Grela w połączeniu z doświadczeniem basisty Mirosława Greli i perkusisty Roberta Winczowskiego serwują nam wyjątkową mieszankę muzyczną: klasyczny rock z domieszką bluesa, country, funky i wielu innych gatunków muzycznych. Zespół Liver czerpie pełnymi garściami z tego co najlepsze w muzyce. Jak twierdzi basista zespołu: – Po latach poszukiwań czas na granie muzyki która sprawia nam najwięcej przyjemności. Koniec z kalkulowaniem. Publiczność bardzo szybko wyczuwa to czy muzycy są autentyczni w tym co robią.

30 października ukazała się pierwsza płyta tego zespołu z Podkarpacia. Na pierwszy singiel trafił utwór „Someone” do którego został nakręcony klip w studio Dirty Sound Records, gdzie zespół nagrał wszystkie utwory na płytę. Studio jest ulokowane w przepięknej okolicy we wsi Żarnowa w powiecie strzyżowskim. W tak pięknych okolicznościach przyrody nagrywanie muzyki to wielka przyjemność i słychać to na płycie. Jest radość i pozytywny przekaz że każdy z nas może zrobić coś fajnego żeby choć trochę oderwać się od czasami przytłaczającej nas rzeczywistości. Czy po przesłuchaniu tej płyty poczujecie się trochę lepiej? Warto się przekonać.

Tagi


Polecane


Share This