Diddy z wielkim wyróżnieniem od burmistrza Nowego Jorku. „Nowy Jorku, ku**a, zrobiliśmy to!”

Raper nie krył radości


2023.09.16

opublikował:

Diddy z wielkim wyróżnieniem od burmistrza Nowego Jorku. „Nowy Jorku, ku**a, zrobiliśmy to!”

NEWARK, NEW JERSEY - SEPTEMBER 12: Diddy accepts the Global Icon Award onstage during the 2023 MTV Video Music Awards at Prudential Center on September 12, 2023 in Newark, New Jersey. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for MTV)

Diddy otrzymał na przestrzeni lat wiele wyróżnień, ale żaden nie wzbudził w nim tyle entuzjazmu, co klucz do Nowego Jorku.

Burmistrz Nowego Jorku, Eric Adams uhonorował szefa Bad Boya w piątek (15 września), czyli w tym samym dniu, w którym Diddy wydał swój pierwszy od prawie 20 lat album studyjny.

– Diddy w końcu ma klucz do miasta! – powiedział po wręczeniu Adams.

Tego samego dnia, Diddy opublikował na Instagramie film, na którym raper wychyla się przez okno samochodu i trzyma w ręku symboliczny klucz. Jego limuzyna pędzi po Times Square a Diddy krzyczy:

– Nowy Jork, Nowy Jork, kurwa, zrobiliśmy to!

Przypomnijmy, że 12 września Diddy odebrał nagrodę Global Icon Award na scenie VMA w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey. Puff wystąpił także na gali rozdania nagród, co było jego pierwszym występem na gali VMA od 2005 roku, kiedy to wziął udział w hołdzie złożonym zmarłemu Notoriousowi B.I.G.

Ogłoszenie nagrody Global Icon Award i wręczenie klucza do Nowego Jorku nastąppiło tuż po pracowitym okresie dla założyciela Bad Boy. Na początku tego miesiąca trafił na pierwsze strony gazet w związku ze zwrotem lukratywnych praw do publikacji byłym artystom, takim jak Ma$e, The LOX, Faith Evans, 112 i Estate of Biggie. Według doniesień prasowych, Diddy’emu zaproponowano „dziewięciocyfrową kwotę” za prawa do katalogów swoich artystów, ale odrzucił ogromną sumę i zamiast tego, zdecydował się zwrócić artystom prawa do publikacji.

– Powiedziano nam, że uzasadnienie tego sprowadza się do chęci zrewolucjonizowania branży w ten sposób, aby wzmocnić pozycję artystów i zmienić dynamikę. W ramach swojego dziedzictwa Diddy ma nadzieję wzbogacić innych w swojej społeczności – pisali dziennikarze TMZ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LOVE (@diddy)

Polecane

Share This