Dr Misio z klipem do “Zmartwychwstaniemy”

Arkadiusz Jakubik świętuje 50. urodziny.


2019.01.15

opublikował:

Dr Misio z klipem do “Zmartwychwstaniemy”

fot. mat. pras.

Wczoraj Arek Jakubik świętował 50. urodziny. Z tej okazji w Internecie ukazał się nowy teledysk zespołu Dr Misio, którego jubilat jest liderem. Klip powstał do piosenki „Zmartwychwstaniemy”. Słowa do utworu napisał Krzysztof Varga. Za reżyserię odpowiadają Oskar Marciniuk i Marcin Kurowski.

Gitara dla prezesa TVP?

Wydany w 2017 roku krążek “Zmartwychwstaniemy” promował kontrowersyjny teledysk do piosenki “Pismo”. Grupa startowała z nim w konkursie Premier festiwalu w Opolu, ale po wstępnej akceptacji utworu przez komisję została zdyskwalifikowana ze względu na “nieemisyjny charakter klipu”.

Przypomnijmy, że organizowany przez TVP KFPP w Opolu miał w 2017 roku ogromne problemy. Wskutek lawinowych rezygnacji wykonawców imprezę trzeba było przenieść z czerwca na wrzesień.

Dr Misio jest jednym z wykonawców, którym zamieszanie wokół festiwalu najbardziej przysłużyło się marketingowo. W związku z tym Artur Rawicz goszcząc lidera grupy zapytał, czy planuje podziękować prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu. – Myślałem, żeby wysłać mu nową gitarę, ale trwają negocjacje, kto ma ją kupić i jaki to ma być model śmiał się przed naszą kamerą Arkadiusz Jakubik.

Polecane