„Duży w Maluchu” bez Quebonafide. Raper nie zgodził się na publikację


2018.05.09

opublikował:

„Duży w Maluchu” bez Quebonafide. Raper nie zgodził się na publikację

foto: kadr z wideo

Jeśli czekacie na odcinek „Dużego w Maluchu” z udziałem Quebonafide, nie doczekacie się. Filip Nowobilski, autor cyklu oraz identycznie zatytułowanego kanału na YouTubie, wyjaśnił, że zarejestrowany jakiś czas temu odcinek się nie ukaże, ponieważ raper nie wyraził zgody na jego publikację. – Moim zdaniem fajna, merytoryczna rozmowa. Z dużą ilością mięsa – streszcza Filip. YouTuber rozmawiał na ten temat z Quebonafide. – Zadzwonił, powiedział, że nie czuł się najlepiej podczas tej rozmowy. Że możemy nagranie powtórzyć, że przyjedzie do Warszawy – streścił treść rozmowy. Do ponownego spotkania nigdy nie doszło.

Co miało się znaleźć w wywiadzie? – Poruszyliśmy wątki związane z biznesem, z podróżami. Quebo zdradził mi, że jego ulubionym miejscem na Ziemi jest Republika Południowej Afryki – zdradził Filip. – Oprócz tego opowiedział mi o swoich niemiłych doświadczeniach związanych z podróżą do Meksyku, w czasie której jego ekipa została chyba ostrzelana, z tego co zrozumiałem i okradziona, albo przynajmniej podjęto próbę kradzieży. Quebo miał mówić w wywiadzie także o tym, że jego ulubionymi raperami w Polsce są Ten Typ Mes i Pezet.

Warto też podkreślić, że cały materiał – zdaniem Kuby – stawiał go w pozytywnym świetle. Może aż nieco za bardzo, a jak wiadomo każdy raper w Polsce dba o swój wizerunek. Wielu raperów jest wręcz więźniami swojego wizerunku – komentuje twórca.

Polecane

Share This