FAME MMA z oficjalnym oświadczeniem na temat sobotniej gali


2021.03.08

opublikował:

FAME MMA z oficjalnym oświadczeniem na temat sobotniej gali

Jak się okazuje niektórzy z fanów federacji mięli utrudniony dostęp do transmisji. W związku z tym FAME MMA wydało oświadczenie na temat rozwiązań które zostaną wprowadzone w przyszłości.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE FAME MMA W SPRAWIE UTRUDNIEŃ W TRANSMISJI GALI FAME MMA 9

– Sobotnia gala FAME MMA była fantastycznym, pełnym emocji wydarzeniem. Niestety w trakcie samego show, jak i bezpośrednio po nim okazało się, że wielu wspierających nas i zainteresowanych galą fanów, nie mogło jej obejrzeć, napotykając na problemy z odbiorem transmisji. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fame MMA – Zusje zdemolowana przez narzeczoną Artura Szpilki

Natychmiast uruchomiliśmy procedurę kontrolną, tak by ustalić źródło problemów. Zdajemy sobie sprawę, że nasi fani mają pełne prawo oczekiwać najwyższej jakości usług. Ustaliliśmy już, że zawiodła infrastruktura podwykonawcy odpowiedzialnego za dostarczenie łącza internetowego. Nie wykluczamy celowego działania osób trzecich, skierowanego przeciw naszej Federacji.

Z naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by całą tę sprawę szczegółowo wyjaśnić. Już zleciliśmy wdrożenie dodatkowych mechanizmów zabezpieczających przyszłe transmisje, tak by mieć możliwie jak największą gwarancję bezproblemowego odbioru sygnału przez fanów gali FAME MMA. Prowadzimy także cały czas postępowanie wobec wspomnianego podwykonawcy, dostarczającego łącze internetowe. Chcielibyśmy mieć pełne zaufanie do podmiotów z nami współpracujących, wierząc, że zawsze spełnią one oczekiwania nasze i naszych odbiorców. Dotychczas przyzwyczailiśmy fanów do najwyższego poziomu dostarczanej rozrywki i satysfakcjonującego odbioru naszych transmisji. Chcemy by tak nadal było.

SPRAWDŹ TAKŻE: Peja, Paluch, Kali i inni – polscy raperzy gratulują Janowi Błachowiczowi

Dla tych wszystkich, którzy zakupili licencję PPV na galę FAME MMA 9 od najbliższej środy (tj. 10.03.2021) na okres 10 dni udostępnimy zapis z wszystkich archiwalnych gal FAME MMA (z wyłączeniem gali nr 1, której walki dostępne są na kanale YouTube). Ponadto, pragniemy poinformować, że zapis gali FAME MMA 9 jest już dostępny na platformie famemma.tv. Szczegółowe wyjaśnienia i informacje na temat rozwiązań, które zostaną wprowadzone w celu poprawy świadczonych usług zostaną przedstawione podczas konferencji gali FAME MMA 10.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Polecane

Share This