FKA Twigs w pierwszym telewizyjny wywiadzie na temat molestowania psychicznego przez Shia LaBeoufa


2021.02.18

opublikował:

FKA Twigs w pierwszym telewizyjny wywiadzie na temat molestowania psychicznego przez Shia LaBeoufa

FKA Twigs zdaje się tworzyć dziś szczęśliwy związek z Reubenem Esserem. Artystka nadal ma jednak traumę po jednym ze swoich byłych partnerów i postanowiła pozwać go za znęcanie się. Niedługo po tym, jak autorka „Magdalene” rozstała się z Robertem Pattinsonem, zaczęła spotykać się z inną gwiazdą Hollywood – Shią LaBeoufem. I właśnie LaBeoufa wokalistka oskarża teraz o znęcanie się nad nią.

– Shia LaBeouf krzywdzi kobiety. Wykorzystuje je. Stosuje wobec nich przemoc, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Jest niebezpieczny – można przeczytać w pozwie, do którego dotarli dziennikarze Variety. FKA Twigs twierdzi w nim m.in. że aktor zaraził ją chorobą weneryczną.

Po tym jak treść pozwu wyciekła do mediów, wokalistka zgodziła się na wywiad dla New York Timesa, w którym przyznała, że związek z gwiazdą „Transformers” to „najgorsza rzecz, jaka jej się przydarzyła”.

W jednym z wywiadów udzielonym w podcaście Grounded piosenkarka opowiedziała o swojej toksycznej relacji z aktorem. Jak się okazuje, aktor był tak zazdrosny, że… zabraniał jej nawiązywania kontaktu wzrokowego z innymi mężczyznami.

Jeśli byłam miła dla kelnera czy kogokolwiek innego to od razu było postrzegane jako flirtowanie lub chęć wejścia w relację z tym kimś. Nie mogłam nawet bez obaw złożyć zamówienia, ponieważ słyszałam, że jeśli naprawdę go kocham (Shię – red.) to nie patrzyłabym w oczy innym mężczyznom – mówi FKA Twigs.

SPRAWDŹ TAKŻE: Margaret o swojej przemianie: „Znudziło mnie ściemnianie”

To jeszcze nie koniec. Twigs ujawniła, że LaBeouf każdego dnia zliczał całusy od swojej byłej ukochanej i jeśli było ich mniej niż poprzedniego dnia to potrafił robić przez to ciągnące się godzinami karczemne awantury. Aktor potrafił także budzić piosenkarkę w środku nocy i zarzucać ją oskarżeniami o to, że chce go opuścić.

Raz nawet zaczął ją dusić na stacji benzynowej pełnej ludzi. Podobnych sytuacji było więcej, aż doszło do tego, że wokalistka uważała się za najgorszą osobę na świecie. Raz miało dojść do groźnego incydentu – para jechała autem przez pustynię, kiedy aktor nagle zagroził, że rozbije samochód jeśli piosenkarka nie powie mu, że go kocha. To przelało czarę goryczy i gwiazda zgłosiła się po pomoc dzwoniąc na specjalną linię telefoniczną dla kobiet doznających przemocy w związku.

Teraz natomiast, FKA Twigs udzieliła pierwszego telewizyjnego wywiadu, w którym opowiedziała Gayle King o pozwie który złożyła przeciwko aktorowi w grudniu za znęcanie psychiczne i napaść seksualną.

FKA Twigs mówi Gayle, że Shia potrafił robić jej awantury w środku nocy, obrażać ją, nazywając ją „podłą” i „obrzydliwą”. Miał też stosować wobec niej niepokojące gry umysłowe, prowadzące do przejęcia całkowitej kontroli nad partnerką. Mówi, że przemoc domowa narastała stopniowo, do tego stopnia, że ​​LaBeouf sprawił, że poczuła się całkowicie bezsilna.

Artystka powiedziała także w wywiadzie dla Elle, że to cud, że wyszła żywa z tego związku.

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad dla CBS This Morning.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This