Floyd Mayweather do 50 Centa: Skopię ci tyłek


2021.02.04

opublikował:

Floyd Mayweather do 50 Centa: Skopię ci tyłek

foto: mat. pras.

50 Cent i Floyd Mayweather byli niegdyś dobrymi kumplami. Niestety, przez lata ich relacje bardzo się pogorszyły i obecnie są ze sobą mocno skłóceni. Od czasu do czasu dogryzają sobie nawzajem podczas wywiadów czy w social mediach. Fifty udzielił niedawno wywiadu dla „The Morning Culture”, w którym nabijał się z Mayweathera. Zapytany o to, z kim skrzyżowałby rękawice w pojedynku celebrytów od razu stwierdził, że z Floydem. Raper przyznał, że bokser jest osoba, którą „najchętniej trzasnął by w twarz”. Problem jednak stanowi waga obu zawodników. Raper chciały walczyć z kimś, kto wazy 80-90 kilogramów, a Floyd wazy coś około 68 kilogramów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kid Cudi i 50 Cent będą wspólnie pracować nad nowym show

Floyd Mayweather nie pozostał dłużny i szybko zripostował 50 Centa. 43-letni bokser ma na ten rok zaplanowany pojedynek z Loganem Paulem, ale powiedział, że w jego grafiku znajdzie się także miejsce dla 50 Centa. Przyznał przy tym, że waga nie stanowi dla niego żadnego problemu, a Fiffty powinien powoli zabierać się do treningów.

Słyszałem, że 50 chce ze mną walczyć, ale uważa, że jestem za mały. Jeśli chce to pod koniec roku możemy zorganizować jakiś pojedynek – napisał Floyd Mayweather w odpowiedzi na słowa 50 CentaWaga nie ma żadnego znaczenia – dodaje.

50 Cent miał ostatnio powody do świętowania. Teledysk do kawałka „In Da Club” stał się drugim po „Without Me” klipem rapowym sprzed ery YouTube, który odnotował miliard wyświetleń w serwisie. Obok 50 Centa w klipie zobaczymy także Eminem i Dr. Dre.

„In Da Club” jest debiutanckim singlem 50 Centa z jego albumu „Get Rich or Die Tryin’” z 2003 roku. Zarówno piosenka, jak i album dotarły do pierwszego miejsca na liście Billboard Hot 100 i Billboard 200. Teledysk wyreżyserowany przez Philipa Atwella zdobył statuetki w kategoriach Najlepszy rapowy teledysk i Najlepszy nowy artysta w teledysku podczas MTV Video Music Awards 2003. Zyskał też nominację do teledysku roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This