Game w Polsce? Niekoniecznie


2013.11.17

opublikował:

Game w Polsce? Niekoniecznie

Amerykański raper miał wystąpić w Krakowie 19 października. Przez pewien czas mówiło się o dodatkowym koncercie Game`a na północy kraju, ale wraz z przesunięciem europejskiej trasy rapera temat ucichł. Pierwotnie trasa miała rozpocząć się 14 grudnia, ale przesunięto ją o dwa tygodnie. Niestety, ten termin również uległ zmianie i na ten moment tour ma się rozpocząć 6 grudnia. Ale to również nie jest pewne

Otrzymujemy wiele wiadomości dotyczących koncertu Game`a, podzielamy wasz niepokój i zniecierpliwienie – czytamy na fanpage`u Big Idea, organizatora koncertu. Jesteśmy w kontakcie z managementem artysty i wspólnie z The Black Wall Street Poland dokładamy wszelkich starań, aby koncert doszedł do skutku. Z uwagi na dwukrotną zmianę rozpoczęcia Tournée po Europie z poniedziałku 14 na 28 października i niedawno na 6 grudnia 2013 roku w dalszym ciągu nie ma zamkniętego terminarza i trasa nie została oficjalnie ogłoszona.

{reklama-hh}

Mając w pamięci sytuację z 16 grudnia 2010 roku, kiedy Game z powodu trudnych warunków atmosferycznych nie dotarł do Warszawy, chcemy przede wszystkim zadbać o to, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. W związku z powyższym, wspólnie z Taydo (management Game`a) rozważamy jedną z dat 7 lub 17 grudnia, nie ufając pogodzie i warunkom na drogach, bierzemy pod uwagę tylko podróż samolotem, która z kolei jest zależna od dostępności terminów lotów, miejsc, itd. Oczywiście nie oznacza to wcale, że jednym z tych dni zobaczymy Game`a w Polsce.

W międzyczasie pojawiła się również propozycja „…to set up this show for our next Europe tour”, ale to w najgorszym wypadku ostateczność. Prosimy zatem o jeszcze chwile cierpliwości, decyzję managementu artysty wraz z datą ogłosimy nie później niż na 20 dni przed koncertem – deklaruje Big Idea. 7 grudnia już za 23 dni, więc jeśli ten termin miałby dojść do skutku, wiadomość musiałaby się pojawić w najbliższych dniach.

Tagi


Polecane

Share This