Roxie Węgiel, Viki Gabor, Żabson i inni na koncercie dla bohaterów walczących z pandemią

Wielki charytatywny koncert już w tym tygodniu


2020.04.02

opublikował:

Roxie Węgiel, Viki Gabor, Żabson i inni na koncercie dla bohaterów walczących z pandemią

W sobotę 4 kwietnia gwiazdy zagrają wyjątkowy koncert dla jeszcze bardziej wyjątkowych osób. Margaret, Kasia Stankiewicz, Maryla Rodowicz, Sarsa, Reni Jusis,  ENEJ, Krzysztof „JARY” Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Marcin Wyrostek, Sławek Uniatowski czy Patrycja Markowska to tylko część gwiazd, które oddadzą hołd bohaterom walczącym z pandemią koronawirusa – lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, sanitariuszom oraz innym pracownikom służb medycznych. #KoncertDlaBohaterów rozpocznie się o godz. 20 w sobotę w serwisie Player.pl.

Sprawdź też: Vienio: „Jeśli ty lub twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie”

Będziemy grać dla prawdziwych bohaterów, wszystkich pracowników ochrony zdrowia, wszystkich tych, którzy są zaangażowani w heroiczną walkę z epidemią o nasze życie i zdrowie – zapowiada we Reni Jusis, jedna z gwiazd akcji.

Charytatywny koncert organizuje Player.pl wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”. Gwiazdy będą grać ze swoich domów i dla wielu będzie to pierwsze takie doznanie.

Trzymam kciuki za to logistyczne i techniczne przedsięwzięcie, ponieważ połączyć się z nami wszystkimi – a tych gwiazd naprawdę dużo udało się wam zaprosić – to będzie nie lada wyzwanie. Koncert jest na żywo, czym jestem zaskoczona. Myślałam, że łatwiej wam będzie połączyć się z nami, nagrać to i później będziecie to emitować. A to naprawdę będzie na żywo. To będzie wieczór pełen emocji – zapowiedziała Reni Jusis.

SPRAWDŹ TAKŻE: 10 teledysków Jessie Reyez, które musisz zobaczyć

Polecane

Share This