Kasta: „Większość z was nie da sobie rady ani w wojsku ani w pudle ani na mojej parafii po 22.00 – bez ojca, jego pieniędzy bez kumpli”

Ostry wpis Waldka na temat hejterskiego podejścia Polaków


2020.09.11

opublikował:

Kasta: „Większość z was nie da sobie rady ani w wojsku ani w pudle ani na mojej parafii po 22.00 – bez ojca, jego pieniędzy bez kumpli”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Na Facebooku Waldka Kasty pojawił się dziś bardzo długi post na temat hejtu.

– Kraj czepialskich. Cokolwiek robisz nie upubliczniaj jeśli nie masz stalowych nerwów albo braku poczucia wstydu . Jeśli się nie wstydzisz albo tylko udajesz – upubliczniasz wszystko udając że masz w dupie . Na koniec dnia bowiem masz taki rachunek – masz wielką dupę ( bo tam podobno miewasz hejt), a i tak jesteś na plus bo hołdowanie najniższym gustom muzycznym czy robienie z siebie mającego wszystko w dupie impertynenta generuje zainteresowanie wszystkich tych sfrustrowanych ciot i koniobijców w sieci, zamieniając to dla ciebie na ekwiwalent dzisiejszej popularności czyli wyświetlenia i lajki a w konsekwencji nawet hajs .

W sumie oczywiste – zawsze chętniej i łatwiej zobaczyć idiotę co robi z siebie idiotę niż zrobić z siebie idiotę . Ciekawe że tak tego nie chcecie zobaczyć . Dużo gorzej akceptuje się fakt – że jeśli robisz coś żeby nim nie być – to i tak cię nim uczynią . Nie żeby mnie to frustrowało – wiem to od lat, ale co mi tam też sobie pohejtuje, hejterów. W tym kraju wszystko dla wszystkich jest do dupy – bo poza zapierdalaniem na innych, na nic kreatywnego nie ma już czasu . Tak łatwo krytykować czyjeś niepowodzenia w kreowaniu rzeczywistości , której nikt nie tylko nie chce docenić ale nawet dostrzec . Żeby coś mogło się zmienić należałoby zacząć od wybaczenia – sobie . To konieczne też aby uzmysłowić sobie taką prostą kwestię – czy na jego/jej/ich miejscu zrobiłbym to lepiej?! Czy na pewno ?! Dlaczego w ogóle nie zapragnąłem tego zrobić lepiej? Dlaczego nie mam odwagi udowodnić?!

SPRAWDŹ TAKŻE: Waldemar Kasta wraca do rapu i zapowiada współpracę z wieloma popularnymi raperami młodego pokolenia

W tym kraju ciężko kreować cokolwiek. Można się sprzeczać czy warto ale nie robiąc nic nie da się nawet zacząć, a zacząć trzeba by było warto. Dziękuję za to, że wciąż mam o czym pisać i myśleć. Nigdy nie zabraknie tu bowiem tych internetowych spierdolin, które to wytkną ci wszystko . To powoduje, że wzbiera złość, i choć gniew nie jest emocją która buduje coś konstruktywnego – w odwecie przynajmniej niektórym posiadającym mózg da do myślenia to, co jako ciągle próbujący coś zmienić mam do powiedzenia tym, co to tylko cię obśmiać potrafią.

Pytanie brzmi czy naprawdę jesteście tak puści, tak głupi i tak zadufani w sobie by sądzić, że twórców, zmieniaczy rzeczywistości obchodzi cokolwiek wasza ich krytyka ? Ich obchodzi byście swoją krytykę zamienili w umiejętność poprawienia krytykowanego dzieła czy nawet czynności. Potrafisz lepiej – udowodnij ! Przyłącz się, daj coś z siebie, pomóż uczynić to lepszym. Inaczej ja też mogę krytykować i pewnie nawet bardziej boleśnie niż te wasze przytyki potrafią. Większość z was hejterów bowiem zna życie jedynie jako konsumpcję, a nie dzieło kreacji czegokolwiek.

Większość z was to trolle, tak samo beznadziejni jak w waszych oczach ci których krytykujecie – różni was tylko to, że niczego nie wymyśliliście i nie zaryzykowaliście śmieszności. Większość z was nie da sobie rady ani w wojsku ani w pudle ani na mojej parafii po 22 – bez ojca, jego pieniędzy bez kumpli. Większość z was nie kontestuje, że wasz świat przestaje istnieć po wyłączeniu prądu . Wtedy tacy jak ja zaczynają się śmiać – dopiero . Nie potraficie nic bez waszych portfeli i netu. Na nic wasze dyplomy, czerwone szelki, magazynowe stocki i lajki. Większość z was to bubki, cioty i nawet jeśli wam się wydaje że byliście w czymś lepsi – prawdziwe życie zweryfikuje. W prawdziwym życiu bowiem za bezsensu krytykę dostaniecie wpierdol, zostaniecie sami i pozostanie wam tylko proteza osobowości i avatar w sieci. Módlcie się zatem by prąd zawsze był i żeby takich jak ja po 22 nigdy nigdzie nie spotkać  – napisał Waldek.

Kraj czepialskich. Cokolwiek robisz nie upubliczniaj jeśli nie masz stalowych nerwów albo braku poczucia wstydu . Jeśli…

Opublikowany przez Kastę Waldemar Piątek, 11 września 2020

Polecane