Kizo tłumaczy dlaczego zmienił formułę walki w FAME MMA na boks


2021.03.04

opublikował:

Kizo tłumaczy dlaczego zmienił formułę walki w FAME MMA na boks

Foto: instagram.com/kizo_wnik_058/

Przypomnijmy, że Popek musiał wycofać się z sobotniej walki z Kizo z powodu kontuzji. Raper złamał rękę i musi poddać się operacji. Wczoraj federacja ogłosiła, że nowym przeciwnikiem reprezentanta chillwagonu będzie Arab. Krótko potem, Kizo ogłosił, że sobotnia walka odbędzie się w formule bokserskiej.

– Podsumowując powiem wam, że się cieszę, że już koniec tego wariactwa, które miało miejsce przez ostatnie dwa, trzy dni, kiedy wypad mój przeciwnik. Bardzo dziękuję federacji za możliwość walki w boksie. Cieszę się, że będę walczył z Arabem – jednak chłopak ma umiejętności i damy dobre show. Kur*a, nasze ręce coś już ważą – mówił wczoraj Kizo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Popek przerywa milczenie i zwraca się z prośbą do fanów

Podczas nocnych Q&A jeden z fanów zapytał Kizo, dlaczego skoro przez cztery miesiące przygotowywał się do walki MMA, teraz stawia na pojedynek bokserski?

Wiele takich pytań, wiele zażaleń, wiele prowokacji. Tak więc posłuchaj jeden z drugim. Nikt w cztery, a dokładnie w trzy miesiące nie jest w stanie nauczyć się parteru, bo jest to w ch*j ciężka dyscyplina. Ale przez te trzy miesiące mogę cały czas powielać ten sam schemat, cały czas robić tę samą robotę, wiedząc na kogo się przygotowuję. Wykonując cały czas tę samą robotę, nie dałbym się zaskoczyć swojemu przeciwnikowi, którym miał być Popek. A nawet gdyby, to wiem, że jego wytrzymałość fizyczna trwałaby tylko do jakiegoś czasu. Nawet gdyby był ten parter i ja bym z tego wyszedł, to i tak zakończyłbym tę walkę w stójce. I taki był plan i nagle wysypuje mi się przeciwnik. I co mam teraz zrobić? Wziąć gościa, nie oszukujmy się, każdy zawodnik FAME MMA z wagi ciężkiej jest lepszy w parterze niż stójce… Świetnym przykładem na to, jest to, że jak pojawiła się zmiana formuły na boks, to było bardzo wiele nazwisk, które finalnie nie chciały się ze mną zmierzyć w boksie. A ten kto mi pasował w FAME MMA, to nie mógł. Tak więc słuchajcie wszyscy specjaliści – dostałem możliwość walki w boksie, walczę w boksie. Szacun dla Araba, że zgodził się na to i chce ze mną wyjść. Z dwudziestu jak nie z trzydziestu osób, on i jeszcze tylko dwóch innych zawodników chce to zrobić – wyjaśnił Kizo.

Polecane

Share This