Małolat K2: Nie sprzedałem Pomidora i Popka. Groźby pod adresem Małolata 2K i jego rodziny


2020.01.05

opublikował:

Małolat K2: Nie sprzedałem Pomidora i Popka. Groźby pod adresem Małolata 2K i jego rodziny

W filmie zamieszczonym na YouTube, aper mówi, że choć z wypowiedzi Popka i Pomidora mogło wynikać, że oskarżają go oni o to, że doniósł na nich na policję, to nigdy taka wypowiedź nie padła z ich ust wprost.

– Ja wiem, że filmiki Popka i Pomidora miały wyglądać tak a nie inaczej i pewnie nawet o to im chodziło. Może miało to tak wyglądać a może nie. Ale żaden z nich nie powiedział, że ja się na nich rozjeb*łem czy ich sprzedałem. Dlatego proszę was, żebyście teraz odkręcili tą całą gównoburzę, napisali sprostowanie. Wszystko z tego powodu, że przez ostatnie 24 godziny dostałem blisko 60 wiadomości, w k†órych wypisują, że zgwałcą mi kobietę, porwą mi dzieci. Ja się nie boję o siebie, ja tu mieszkam 14 lat i mam taką ekipę, że mogą mnie cmoknąć w dupę. Ale nie spędzam ze swoją rodziną 24 godzin dlatego proszę Was o to, żebyście to wszystko poodkręcali.

Za chwilę dodam Wam papier z imieniem kto sprzedał Popka i Pomidora. Bo to, że Popek poszedł na samoukaranie przy czym sprzedał Pomidora nie dogadując się z nim, to jest zupełnie inna sprawa. Ja poruszam teraz sprawę mnie, tego że jestem 60-tką.

Cały film nagrany przez Małolata 2 K możecie obejrzeć poniżej.

Przypominamy, że w informacji o tym, że Popek i Pomidor idą na samoukaranie pisaliśmy, że „SUGEROWALI oni, że do tego ruchu zmusił ich Małolat K2, który „sprzedał” ich służbom”. I słowo SUGEROWALI powinno być tutaj kluczowe dla czytelników.

Polecane

Share This