MaxFloRec ogłasza konkurs na blend Bejfa


2016.07.28

opublikował:

MaxFloRec ogłasza konkurs na blend Bejfa

Zgłoszenia można nadsyłać do 9 sierpnia.

Nagrody o łącznej wartości 300 zł, promocja w mediach społecznościowych i szansa, by zaistnieć na MaxFloRecTV – to wszystko czeka na autora najlepszego blendu z wykorzystaniem twórczości Bejfa. Na MaxFlo.pl ruszył konkurs. Termin nadsyłania prac mija 9 sierpnia.

Na stronie wytwórni znajdziecie dwa single z „Synekury” Bejfa w wersjach a capella – „No Rush”, a także „Zawód człowiek”. Forma pracy konkursowej jest dowolna. Miksować można na wszystkie sposoby. Najważniejsze, by wykorzystać co najmniej jedną zwrotkę Bejfa. Można ją jednak łączyć z dowolnymi zwrotkami innych artystów (z wokalami męskimi i żeńskimi), z utworami w różnych językach i z różnych gatunków muzycznych. Instrumentale podłożone pod wokal to również kwestia dowolna.

Gotowy blend należy wysłać mailem na konkurs@maxflo.pl. W treści maila trzeba podać imię, nazwisko, datę urodzenia i zostawić do siebie kontakt. Nie zapomnijcie też o samym blendzie. Można go wysłać w formie linku do WeTransfera, Dropboxa lub innego serwera albo po prostu jako MP3 w formie załącznika do maila.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.MaxFlo.pl w zakładce Zblenduj Bejfa . Wyniki konkursu poznamy do 16. sierpnia.

Polecane

Share This