Melody Gardot ogłasza wersję deluxe albumu „Sunset in the Blue”


2021.03.17

opublikował:

Melody Gardot ogłasza wersję deluxe albumu „Sunset in the Blue”

Melody Gardot – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – ogłosiła wydanie „Sunset In The Blue” w wersji deluxe edition (Decca Records). Premiera zaplanowana jest na 16 kwietna 2021.

Znakomita kolekcja muzyki na albumie powiększy się o 5 dodatkowych nagrań live, w tym między innymi o świetne nagranie „C’est Magnifique » feat. António Zambujo (Live z Namouche Studios) nowe „Love Song” feat. Ibrahim Maalouf czy całkowicie nowa wersję utworu „From Paris With Love”.
13 oryginalnych kompozycji zawiera aranżacje w wykonaniu Vince’a Mendozy (Björk, Robbie Williams, Elvis Costello). Album wyprodukowany został przez ten sam team producentów – zdobywców Grammy – odpowiedzialnych za platynowy album „My One And Only Thrill”: producent Larry Klein (JoniMitchell, Herie Hancock), legendarni inżynierowie dźwięku Al Schmitt i Steve Genewick (Frank Sinatra Joao Gilberto, Bob Dylan, Paul McCartney).

Niezwykła determinacja, by tworzyć i wciąż się rozwijać, była zawsze widoczna w pracy Melody Gardot, ale nigdy tak bardzo jak podczas pracy nad „Sunset In The Blue”. Pomimo wielu przeciwności i trudności, udało się stworzyć album z udziałem wielu wspaniałych gości, co jest niewątpliwym wyczynem w obecnych trudnych czasach.

Zamknięta w swoim domu w Paryżu w maju 2020 roku Gardot trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy ogłosiła w mediach społecznościowych casting dla muzyków, którzy pozbawieni pracy w czasie pandemii mogli wziąć udział w niezwykłym projekcie. Z ich pomocą stworzyła wirtualną orkiestrę i nagrała singiel „From Paris With Love”. Ponowie w czerwcu znów zrobiło się o niej głośno, gdy nagrała pierwszą bezpieczną w czasach pandemii COVID-19 sesję nagraniową w historycznym Abbey Road Studios wspólnie z Royal Philharmonic Orchestra.

Pełna tracklista „Sunset In The Blue Deluxe Edition”:

1. If You Love Me
1. C’est Magnifique feat. António Zambujo
1. There Where He Lives In Me
1. Love Song
1. You Won’t Forget Me
1. Sunset In The Blue
1. Um Beijo
1. Ninguém, Ninguém
1. From Paris With Love
1. Ave Maria
1. Moon River
1. I Fall In Love Too Easily

BONUS:

1. Little Something (with Sting)
DELUXE EDITION EXTRAS:
1. From Paris With Love (acoustic)
1. Love Song feat. Ibrahim Maalouf
1. Trav’lin’ Light
1. What Is This Thing Called Love
1. C’est Magnifique feat. António Zambujo (live in Namouche Studios)

Polecane

Share This