One Direction na dużym ekranie już w ten weekend


2013.08.28

opublikował:

One Direction na dużym ekranie już w ten weekend

W najbliższy weekend oraz w pierwszy weekend września w kinach sieci Multikino odbędą się pokazy filmu „One Direction: This is Us”.

„One Direction: This is Us” to fascynujące i głębokie spojrzenie na życie w trasie światowego fenomenu muzyki pop. Film, w którym zawarto oszałamiające materiały z koncertów na żywo, opowiada niezwykłą historię drogi do sławy Nialla, Zayna, Liama, Harry’ego i Louisa. Od ich skromnych początków w rodzinnych miejscowościach, poprzez udział w X-Factorze, podboju świata i występie w słynnej londyńskiej O2 Arena. Uczestnicy pokazów usłyszą, co mówią sami chłopcy i zobaczą jakie naprawdę jest życie zespołu One Direction.

{reklama-hh}

30 sierpnia pokaz odbędzie się o 18.00, a 31 sierpnia oraz 1 września o 14.00. Natomiast 6 września film będzie wyświetlany o 18.00, a 7 i 8 września o 14.00. Bilety w cenie 21złotych można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.multikino.pl.

Film „One Direction: This is Us”  będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec, Silver Screen Łódź.

Polecane

Share This