Otsochodzi, Igi i OKI odpalają trzeci singiel


2021.04.06

opublikował:

Otsochodzi, Igi i OKI odpalają trzeci singiel

fot. Łukasz Zabłocki

Kolektyw OIO tym razem w mocno laidbackowym wydaniu. „Przypadkiem” to trzeci singiel ze wspólnego projektu Otsochodzi, Young Igiego i OKIego. Za produkcję utworu odpowiadają Michał Anioł i Sem0r, a scenariuszem, reżyserią i montażem teledysku zajął się Łukasz Zabłocki.

Sprawdź także: Steez w znakomity sposób komentuje wpis prezydenta na temat Krzysztofa Krawczyka

Album „OIO” ukaże się 7 maja, obok płyty możecie zamówić także sporo ciekawych gadżetów merchowych – poza koszulką i brelokiem label 2020 przygotował bandanę, fingerboard, a nawet… dywan. Dodatkowo artyści umożliwiają zakup boksu, w skład którego wejdzie część wymienionych gadżetów, specjalna naklejka oraz trzy opakowania gum do żucia sygnowanych nazwą grupy.

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

Polecane

Share This