Peter z Gangu PP odpowiada Kaczorowi BRS: „Ścigałem cię dwa lata, a ty się prujesz, jak wjechałem na puchę”


2021.02.12

opublikował:

Peter z Gangu PP odpowiada Kaczorowi BRS: „Ścigałem cię dwa lata, a ty się prujesz, jak wjechałem na puchę”

fot. mat. pras.

Kiedy w ubiegłym tygodniu Kaczor BRS publikował wideo nagrane pod murami zakładu karnego, w którym przebywa Peter z Gangu PP, mógł liczyć na to, że nie doczeka się odpowiedzi. Jako osadzony Peter nie ma dostępu do sieci, tym samym do mediów społecznościowych, więc nie może się ustosunkować. Mimo wszystko Peter zdołał przekazać wiadomość osobie, która mogła opublikować ją na jego instagramowym profilu. Peter wyśmiewa zachowanie Kaczora BRS i zapowiada, że odpowie po wyjściu na wolność.

Łatwo jest komuś wykręcić aferę, gdy ktoś nie ma dostępu do internetu 🙂 Ścigłame cię k***o j****a dwa lata, a ty się prujesz j****a pało, jak wjechałem na puchę. Jak wyjdę, to wszystko opiszę w filmiki u wszystkie brudy z Przemyśla wyjdą na jaw. J***ć lewe aferki – napisał Peter.

Do wypowiedzi rapera dołączono wymowną grafikę przedstawiającą Kaczora Donalda. Znajdziecie ją poniżej.

Sprawdź także: Kaczor BRS: „Peter z Gangu PP pogoniony”. W sieci pojawiło się drastyczne zdjęcie Petera

Do sprawy ustosunkował się także Gajowy z 3Y Gun Labelu, dla którego nagrywa Peter. Poproszony o komentarz do postawy Kaczoa BRS, Gajowy napisał:

Miał dużo czasu, żeby wyjaśnić sprawę, jak Peter był na wolności. Nagle pojechał „wyjaśniać” sprawę, jak Peter poszedł leżeć. Kulawo w ch*j. Odnośnie afery – nie wypowiadam się w internecie, takie sprawy wyjaśnia się tam, gdzie trzeba. Więcej info w necie pewnie poda sam Peter, jak tylko będzie miał taką możliwość.

Do nagrania i komentarza Kaczora już w ubiegłym tygodniu odniósł się także Fazi. Były członek Nagłego Ataku Spawacza i Peter należą do jednej wytwórni 3Y Gun Label, warto jednak zaznaczyć, że Fazi wspólnie z Kaczorem BRS mieli nagrać i wydać album „Tata i syn”. Wydawnictwo nigdy nie ujrzało światła dziennego, a drogi panów się rozeszły. Fazi niejednokrotnie w tym konflikcie stawał po stronie reprezentanta Gangu Przemyskiej Patologii i dziś robi to ponownie.

– BRS szmato, to co mi o*****ś to c**j, ale z Peterem przegiąłeś, tfuuu… – napisał na facebookowym profilu Fazi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Peterek (@peterekgpp_official)

Polecane

Share This