Próbne tłoczenie „Jazzu w wolnych chwilach” Ostrego może być Twoje


2014.02.18

opublikował:

Próbne tłoczenie „Jazzu w wolnych chwilach” Ostrego może być Twoje

Wytwórnia Asfalt dysponuje trzema kompletami próbnego tłoczenia wydanej w 2003 roku płyty O.S.T.R.-a „Jazz w wolnych chwilach”. W oświadczeniu labelu czytamy, co stanie się z tymi płytami:

Luksusowa edycja winylowa albumu O.S.T.R. „Jazz w wolnych chwilach” (2003) na czterech krążkach w boxie już 28 lutego w Polsce. W czasie przygotowywania wydania otrzymaliśmy jak zwykle testowe tłoczenie albumu. To są same płyty, bez ostatecznej poligrafii. Płyty testowe wytłoczono poprawnie, produkcja ruszyła, a my zostaliśmy z ciekawymi artefaktami. Postaraliśmy się na nich o autografy O.S.T.R. (na każdym krążku plus na kopercie) i trzy takie komplety postanowiliśmy na trzy różne sposoby przekazać Wam.

Jeden komplet przeznaczyliśmy na aukcje charytatywną na rzecz leczenia Frania Błacha. To dzielne dziecko ma 2 lata i połowę swego życia zmaga się z chorobą nowotworową – neuroblastomą. W Polsce wyczerpał już możliwe drogi leczenia. Przed nim niezbędna terapia w niemieckiej klinice. Dla Was okazja by kupić cenny kolekcjonerski artefakt, a jednocześnie pomóc temu chłopcu. Tu przeczytajcie o Franiu i o regulaminie aukcji. A tutaj (w komentach pod zdjęciem) możecie licytować. Aukcja trwa do 20 lutego.

Drugi komplet jedzie w poniedziałek do Gdyni, do Tomka Zygmunta, który jest aktualnie najlepszym prywatnym klientem Asfalt Shopu (następnym razem bądź nim Ty!). Taki prezencik od kierownika.

Trzeci komplet możecie po prostu wygrać w naszym konkursie. Po pierwsze trzeba być uczestnikiem listy mailingowej Asfalt Records (zapisz się na głównej stronie asfalt.pl) albo Asfalt Shop (zarejestruj tam konto z funkcją newsletter). Po drugie trzeba wysłać maila na konkurs@asfalt.pl i napisać dlaczego testpressy powinien trafić akurat do Ciebie. 19 lutego wybierzemy najciekawszego maila, a jego autor dostanie za darmo trzeci komplet testpressów albumu AR-W36 z autografami Mistrza.

Już 4 marca ukaże się nowa płyta Ostrego. Album zatytułowany „Kartagina” będzie owocem współpracy rapera z kanadyjskim producentem Marco Polo.

{reklama-hh}

Polecane

Share This