Rusza preorder nowej płyty Bosskiego


2015.01.29

opublikował:

Rusza preorder nowej płyty Bosskiego

27 lutego odbędzie się premiera najnowszej solowej płyty Bosskiego Romana zatytułowanej „Uliczny przekaz dla dobrych ludzi”. Wydawnictwo, którego przedsprzedaż ruszyła już dziś, ukaże się nakładem Fonografiki.

Nowy solowy album Bosskiego wydany będzie pod nazwą Bosski Firma. „Uliczny przekaz dla dobrych ludzi” to album utrzymany w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do „Drużyny Mistrzów”.

Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny przekaz dla dobrych ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu. Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metroseksualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

Uroczysta premiera płyty „Uliczny przekaz dla dobrych ludzi” odbędzie się podczas festiwalu Tajne Komplety w Krakowie (28 lutego).

Nowy krążek nawiązuje do klasycznego ulicznego klimatu znanego z wydawnictw zespołu Firma a duża cześć utworów z płyty jest pisana pod kątem kolejnego albumu Firmy – kontynuuje Bosski. Jednak, z uwagi na wielość projektów i problemy z synchronizacją zespołu, postanowiłem nie czekać dłużej i wydać kawałki, na jakie ludzie czekają już teraz.

Polecane

Share This