SB Maffija blokuje kawałek Tomba


2018.12.15

opublikował:

SB Maffija blokuje kawałek Tomba

Wczoraj w sieci pojawił się numer Tomba „Thuggin'” z udziałem Ucina i Beteo. Niedługo po premierze kawałek zniknął z YouTube’a z powodu złożonego przez Solara roszczenia dotyczącego naruszenia praw autorskich.

Dlaczego SB Maffija blokuje kawałek swojego byłego reprezentanta? Całą sytuację wyjaśnił Beteo, przyznając, że był zdziwiony faktem, że zwrotka, którą nagrał trzy lata temu, ujrzała światło dzienne.

Historia tej zwrotki była taka, że jakieś trzy lata temu miałem umówioną sesję w Nobocoto Studio, a przede mną sesję miał Tomb – wyjaśnia na Instastory artysta. – I jako, że oni coś tam sobie kończyli, ja siedziałem, rozmawialiśmy. Tomb zapytał, czy nie chciałbym się dograć, więc usiadłem, napisałem zwrotkę chyba w siedem minut, w kolejnych siedem ją nagrałem. To było świeżo po odejściu Tomba z SB Maffiji, on już wtedy rozkręcał Panteon Records. Pamiętam, że jak nagraliśmy ten numer, do studia przyszedł Solar. Puszczaliśmy mu ten numer, ale nie będę zdradzał jego reakcji. I tyle, na tym temat stanął. Jakiś czas temu Tomb zadzwonił do mnie i pytał, czy ta zwrotka może się znaleźć w tym kawałku. Wysłał mi jakąś inną wersję, na innym bicie. Nic tam nie siedziało. Powiedziałem, że średnio, bo nie dość, że to stara zwrotka, to jeszcze nie siedzi po remiksie. No i wstaję sobie rano i dostaję X wiadomości, że w necie pojawił się mój kawałek z Tombem, co jest w ogóle ch***ym zachowaniem i mega nieprofesjonalnym, no i na pewno utwór zniknie z Internetu.

Ani Tomb, ani Panteon Records nie odnieśli się w żaden sposób do sytuacji.

Polecane

Share This