Skrr.pl usunęło z wywiadu niepochlebną opinię na temat Żabsona. Redakcja wyjaśnia


2020.02.29

opublikował:

Skrr.pl usunęło z wywiadu niepochlebną opinię na temat Żabsona. Redakcja wyjaśnia

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Wywiad Klementyny Szczuki ze Skrr.pl z Patrykiem Kosmalą z Master Vision wywołał sporo kontrowersji przez wypowiedź dotyczącą Żabsona. Kosmala miał nazwać autora „Internaziomala” m.in. „chamskim i wyniosłym”. Wkrótce ta wypowiedź zniknęła z wywiadu.

Nie spodobała mu się ta wypowiedź, bo nie jest korzystna dla niego, tylko raczej kompromitująca. Kazał swojej managerce zwrócić się do redakcji skrr.pl, żeby to usnęli, tłumacząc, że to nieprawda. Oczywiście jest to absolutna prawda, bo jedna moja koleżanka potwierdza moje słowa jaki z niego burak i prostak – komentował Patryk Kosmala, który udostępnił na swoim Instastory usunięty fragment.

Poprosiliśmy o komentarz Żabsona oraz redakcję Skrr.pl. Raper odmówił zajęcia stanowiska, swoje stanowisko przesłała nam natomiast redakcja.

Rzeczywiście pojawiła się propozycja usunięcia wskazanego fragmentu ze strony managementu. Uważamy, że fragmenty które usunęliśmy nie zmieniły przesłania wywiadu. Główna misja Skrr to wspieranie najbardziej kreatywnych osób w branży. Z tego względu mamy nadzieję, że Żabson będzie zainteresowany oficjalną odpowiedzią, co mu zaproponowaliśmy. Myślę, że sprawę może rozwiązać właśnie otwarta debata, na którą, co podkreślę, bardzo liczymy.

Niedługo po tym jak otrzymaliśmy maila od redakcji serwisu na stronie Skrr.pl pojawiło się oświadczenie redakcji, z którego dowiadujemy się, że Żabson nie jest zainteresowany komentowaniem sprawy także na jej łamach. Skrr.pl podkreśla, że podtrzymuje propozycję, by Żabson odniósł się do sytuacji. Pełną treść oświadczenia redakcji znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This