Sobota pokazuje środkowy palec fałyszywym kolegom i internetowym prawilniakom


2021.01.07

opublikował:

Sobota pokazuje środkowy palec fałyszywym kolegom i internetowym prawilniakom

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na Instagramie Soboty pojawił się kolejny wpis na temat jego nadchodzącego albumu. Kilka dni temu pisaliśmy, że album Soboty zatytułowany będzie „Homo Sum”, a większość bitów na jego krążek została wyprodukowana przez BobAir’a. Znajdą się na nim także bity Bladsona (był on autorem bitu do #ho16challenge2 Soboty). Premiera krążka planowana jest na koniec lutego (prawdopodobnie będzie to 26.02), a preorder ma ruszyć 15 stycznia.

– Nie wiem co bym miał na tej płycie jeszcze napisać… Naprawdę posklejałem to całe koperkowe gówno do kupy. Krok po kroku, od zaplecza, z kilkoma szczegółami więcej. Dla internetowych rozkminiaczy kilka dat w tytułach. Sprawdzicie sobie z papierami i postami, kto, kiedy i jakie działo wytoczył. Może ten krążek wyjaśni wam czyje argumenty nie mają pokrycia.

Kilka szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Wyczerpuję ten temat, bo okazuje się że to całe gówno dzialo się w internecie i nie miało odbicia w mojej rzeczywistości!

🖕INTERNETOWYCH PRAWILNIAKÓW, KTÓRZY BEZ WIDZENIA PAPIERÓW PODPISUJĄ SIĘ POD SŁOWAMI JAKIEJŚ KURWY I ROBIĄ SHOW W INTERNECIE GDZIE NIE POWINNO MIEĆ TO MIEJSCA! TO NIE ULICA, TO TYLKO UKŁADZIKI.

🖕FAŁSZYWYCH KOLEGÓW, KTÓRZY ZAPOMNIELI MOJEGO NUMERU

🖕DOGRYWANIE ZWROTEK DO CHUJOWYCH NUMERÓW, KTÓRE MUSZĘ RATOWAĆ

🖕CHORĄGIEWY, KTÓRE CO POST ZMIENIAJĄ ZDANIE

🖕GRANIE PO KOLEŻEŃSKU TANICH KONCERTÓW DLA KOLEGÓW Z BRANŻY

🖕KAPUSIÓW

🖕PIS

🖕PO

🖕POLITYKĘ

ESSA!

Tagi


Polecane

Share This