Sobota reaguje na diss


2021.05.02

opublikował:

Sobota reaguje na diss

fot. P. Tarasewicz

„Wyszedł brachol w piątek, zaginął w sobotę, szukam brata z ziomkiem” – słyszymy w adresowanym do Soboty dissie Jokera „#ES​(S)SA (#SZUKAMBRATA​)”. Raper odnosi się do sytuacji sprzed kilku dni, kiedy to Sobota uderzył jego brata, myląc go właśnie z Jokerem.

Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę, a tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuję się, wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić, czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: „czy to ty ku&*o, czy nie ty”?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida. Za chwilę słyszę słowa dorosłej kobiety, która krzyczy:

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić, a na odchodne usłyszałem jeszcze, że mam żonę pozdrowić, bo owa pani moją małżonkę zna. Tak więc na***łem jej wstydu, sobie też, zepsułem, myślę, komuś dzień i wniosek taki… No właśnie jaki, k***a? A gnidę jeszcze trafię. Każdą, na spokojnie, powolutku – pisał Sobota, nie ukrywając, że podbił do przypadkowego kolesia i po prostu go uderzył.

Joker w swoim dissie nie wyprowadza mocnych ciosów, stara się za to wyśmiać przeciwnika. I Sobota faktycznie się śmieje, tak przynajmniej deklaruje na Instagramie.

– Chciałbym się do tego odnieść, ale naprawdę najpierw muszę się wyśmiać 🙂 – czytamy na profilu rapera.

Sprawdź także: Brat nastolatka uderzonego przez Sobotę nagrał na niego diss

Polecane

Share This