Sobota: „YouTube do nas wypisuje, z nami walczy i ucina zasięgi”


2021.02.06

opublikował:

Sobota: „YouTube do nas wypisuje, z nami walczy i ucina zasięgi”

fot. kadr z wideo

Wczoraj w sieci pojawił się klip do nowego singla Soboty „Martwy ciąg (Pro Bono)”. Piosenka szybko zyskała popularność wśród fanów, co pozwoliło jej dostać się na youtube’ową kartę „Na czasie”. Obecnie teledysk znajduje się tam na dziesiątej pozycji, ale Sobota zdradza, że gdyby nie interwencja administracji platformy.

Karta Czasu nasza, ale chyba ktoś zgłosił numer, bo YouTube do nas wypisuje, z nami walczy i ucina zasięgi, więc raz raz fik fik i wyświetlamy – napisał na instagramowym profilu Sobota, prosząc fanów o podbicie zasięgu klipu.

Sprawdź także: Sobota tłumaczy, dlaczego nie zawalczy z Jongmenem na FAME MMA

„Martwy ciąg (Pro Bono)” to – podobnie jak cała nadchodząca płyta Soboty „Homo Sum” – kawałek adresowany do Jongmena. Szczecinianin dissuje w nim przeciwnika, nawijając w pierwszej zwrotce „Gdybyś mógł odwołać to, chętnie byś to zrobił, co? / Teraz już nie można, bo za daleko poszło zło / Mleko się rozlało, pobite gary, rozbite szkło / Ja tu ugram złoto, tobie pozostanie robić tło”. W refrenie kawałka szczecinian wykrzykuje: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”.

Nowy album Soboty trafi do sklepów 5 marca. Dwa dni wcześniej ma ruszyć wysyłka preorderów, które można już zamawiać tutaj. Na płycie znajdzie się 13 tracków, w tym intro, outro oraz jeden skit.

Sobota – „Homo Sum” – tracklista:
1. Intro
2. 6 rano II
3. Dzień sądu (Prokuratura 19.07.2019r.)
4. Jestem gangsta raperem
5. Wystawka
6. SKIT
7. Wyjaśnienia (Prokuratura 05.03.2020r.)
8. Jak nie wiadomo o co chodzi (Koperkowa 10.03.2020r.)
9. Dzień za dniem
10. Morda nie szklanka
11. Jerychońska (Rachab)
12. Martwy ciąg (Pro Bono)
13. OUTRO

Polecane


Share This