Vixen nadaje ze szpitala


2021.03.05

opublikował:

Vixen nadaje ze szpitala

foto: Grzegorz Telenga

Wytwórnia MaxFlo poinformowała wczoraj o problemach zdrowotnych swojego reprezentanta. Vixen trafił do szpitala, więc label uprzedził, że może to wpłynąć na promocję jego nowego materiału

Słuchajcie, mamy nieciekawą wiadomość. Wczoraj rano Vixen trafił do szpitala. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej diagnozy. Póki co wiadomo tylko, że są to przypadłości (o ironio!) kardiologiczne. W związku z tym, że sytuacja wygląda dość poważnie i wymagana jest hospitalizacja, informujemy, że może to rzutować na plan promocyjny nadchodzącego albumu i premierę zapowiadanego na 10 marca klipu. Mamy nadzieję, że lekarze szybko odnajdą źródło problemu i wszystko skończy się dla Vixena szczęśliwie. Oczywiście będzie Was na bieżąco informowali o rozwoju wydarzeń – mogliśmy przeczytać wczoraj na profilach wytwórni Rahima w mediach społecznościowych.

Dziś fani dostają bezpośredni komunikat od Vixena. Raper nadal przebywa w szpitalu i czeka na badania, które mają dać więcej informacji o jego stanie zdrowia.

Dzisiaj mam mieć robione – uwaga, trudne słowo – dwunastoodprowadzeniowe EKG, ciśnienie, puls i saturację. Zapamiętałem, to ma być robione – pozdro – mówi w stories na Instagramie wyraźnie zmarnowany artysta.

Sprawdź także: Poznaliśmy gości Mielzky’ego. „Do wesela się zagoi” już w marcu

Dwa tygodnie temu do sieci trafił klip do numeru „B-Real” Vixena. To luźny singiel, ale nie oznacza to, że artysta nie ma dla fanów dobrych wieści dotyczących kolejnej płyty. Prace nad następcą dobrze przyjętego, dwupłytowego „Serca” są już na ostatniej prostej i wkrótce – o ile pozwoli na to zdrowie rapera, a liczymy na to, że tak będzie – ma ruszyć jego promocja.

Polecane

Share This