Warga parodiuje „Kocham” Cleo. Wokalistka komentuje


2021.02.19

opublikował:

Warga parodiuje „Kocham” Cleo. Wokalistka komentuje

fot. YouTube

Cleo podarowała w tym roku fanom na walentynki premierowy singiel „Kocham” wraz z towarzyszącym mu klipem. W teledysku wystąpiło sporo gwiazd mediów społecznościowych – Roxana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

Warga nie chcąc psuć fanom Cleo walentynek odczekał kilka dni i dopiero teraz opublikował przeróbkę nagraną w ramach autorskiego cyklu dosłownych parodii. Zasada jest prosta – w klipach na ogół to co dzieje się na ekranie, nie odpowiada tekstowi piosenki, więc Warga naprawia to niedopatrzenie, pisząc własne teksty, w których po prostu opowiada o sytuacjach mających miejsce na ekranie.

Cleo zapoznała się z parodią Wargi i zaaprobowała ją. – Tej wersji trzeba posłuchać – zachęca w mediach społecznościowych wokalistka. W takim razie posłuchajcie.

Sprawdź także: Cleo w klipie z gwiazdami TikToka

Przy okazji premiery nowego singla Cleo odwiedziła naszą redakcję, by spotkać się z Arturem Rawiczem. 1 NA 1 z udziałem gwiazdy pojawi się na naszym kanale wkrótce, póki co zachęcamy do obejrzenia Najgorszych Pytań, które nagraliśmy przy okazji. Czy jest jakaś pozytywna rzecz, której Cleo nauczyła się podczas pandemii? Czy hasło WYPIERA**Ć jest odpowiednim hasłem dla strajku kobiet? Czym spowodowana jest zmiana dużej wytwórni na działanie na własny rachunek? Dlaczego Donatan tak bardzo lubi trollować ludzi na swoich social mediach? Czy chciałaby nagrać numer, z którymś z raperów młodego pokolenia? Na czyj koncert Cleo poszłaby w pierwszej kolejności? Co zawdzięcza Donatanowi, a co on zawdzięcza jej? – odpowiedzi na te pytania i kilka innych znajdziecie w materiale video poniżej.

Polecane

Share This