WOŚP dla dzieciaków z chorobami onkologicznymi


2009.10.03

opublikował:

WOŚP dla dzieciaków z chorobami onkologicznymi

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2010 r. Po raz kolejny Orkiestra zagra dla onkologii dziecięcej.

Właśnie uruchomiono specjalny internetowy serwis XVIII Finału WOŚP, który dokładnie objaśnia jak założyć sztab WOŚP i jak zostać wolontariuszem Orkiestry. Znajdziecie tam podsumowania poprzednich finałów, informacje dotyczące licytacji Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także rozliczenia wydatków ze środków zebranych w latach poprzednich.

Adres serwisu: www.wosp.org.pl/final

Aukcje internetowe WOŚP obsługiwane przez Allegro.pl rozpoczną się 2 grudnia 2009 r.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 18 zorganizuje ogromną, jednodniową zbiórkę publiczną, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami onkologicznymi, oraz na prowadzone przez Fundację programy medyczne i edukacyjne.

Do tej pory Fundacja zakupiła sprzęt medyczny za blisko 110 000 000 USD, dzięki czemu urządzenia z serduszkiem WOŚP znajdują się we wszystkich polskich szpitalach, w których leczone są dzieci. Jednocześnie Fundacja podnosi jakość polskiej medycyny dziecięcej poprzez rozwiązania systemowe – prowadzi cztery ogólnopolskie programy medyczne, dzięki którym do polskich szpitali trafiły najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne służące ratowaniu życia i zdrowia dzieci.

Tagi


Polecane

Share This