Z SBM Startera do fonograficznego giganta


2021.05.06

opublikował:

Z SBM Startera do fonograficznego giganta

fot. mat. pras.

W sieci pojawiły się informacje o dołączeniu Szczyla do Sony Music Entertainment Poland – wytwórni, której nakładem ukaże się jego najnowszy album.

Charyzmatyczny artysta z Gdyni zadebiutował w ramach akcji SBM Starter i szybko stał się jej największą gwiazdą. O jego sukcesie świadczyć mogą milionowe wyświetlenia trzech premierowych utworów opublikowanych w ramach akcji, od czasu których słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie artysta postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich miesięcy.

Witamy na pokładzie – ogłosiło w swoim mediach społecznościowych SMEP. Część słuchaczy słusznie podejrzewała taki rozwój wydarzeń po świetnie przyjętym singlu Magiery “Naszyjnik”, również wydanym w Sony, w którym Szczyl gościnnie wystąpił razem z Sariusem.

Szczyl obecnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem w legendarnym studio Nagrywarka. W najbliższym czasie najprawdopodobniej poznamy więcej szczegółów odnośnie projektu, a także pierwsze single.

Sprawdź także: Tajemniczy preorder SBM Labelu – wiemy kto nagrał „Diamentowy Las”

Polecane

Share This